Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
5
Çözüldü

Kelebek Mobilya Esenyurt / Mobilyalar Gelmiyor.

Erdem
07 Mayıs 14:50
520
Erdem'in Teşekkür Mesajı
“Esenyurt şubesindeki Muhammet Beye çok teşekkürler.”

Kelebek Mobilya Esenyurt şubesinden evim içim tam set olacak şekilde Oturma takımı, yemek masası ve yatak odası olmak üzerine ürün aldım. Mart ayından ber teslimatta sorun yaşıyoruz. Yatak Odası takımı geldi ama ayna çatlak, dolap rafı eksik. Yemek masası için 4 sandalye ve bir bench almıştık. Bench gelmek bilmiyor. Esenyurt şubesi zaten ilgilenmeyi bırakın telefona bile cevap vermiyor. 3. Veya 4. Aramadan sonra açıyorlar sağ olsunlar. Detaylı bir rapor hazırlamalı gerekiyormuş. 2 aydır hazırlanmadı. Genel merkezi aradığımızda ise bize geri dönüş yapacaklarını söyleyip kapatıyorlar. Bu arada haklarını yememek için söyleyeyim bench üretilmiş ama rengi farklı gelmiş. Fabrikadan hatalı gelmiş. Kelebek Mobilya 2 ayda yeşil bir bench üretemiyor sanırım. Gerçekten aldığımıza alacağımıza pişman olduk. Haftaya düğünüm var işin kötüsü. Sorun olmasın diye 2 ay öncesinden başladık. Gelin görün ki sorun hiç bitmiyor. Mobilyamızın bir adı, arkasında güven oluşturması için bilindik markadan alalım dedik ama sadece pişmanlık. Keşke hiç almasaydık. Sonsuz aramalar yaptık ama inanın bir arpa boyu yol gidemedik. Bu gibi markalar yerine daha az bilindik firmaları tercih edebilirsiniz. En azından insanlar mağdur olmamak için ellerinden geleni yapıyorlardır. Mobilya almadan önce bu yorumum sizlere bir fikir vermesini çok isterim.

07 Mayıs 15:00 (Şikayetten 9 dakika sonra)

Değerli Müşterimiz, Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Talebinizle ilgili olarak çözüm ekibimiz sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir. Her türlü bilgi talep ve önerileriniz için müşteri iletişim merkezimize ait 0850 800 34 87 numaralı hattımızdan bizi arayabilir ve adresimize mail atabilirsiniz. Saygılarımızla,

Erdem
29 Haziran 13:42

Şikayetim bugün itibariyle son bulmuştur. Muhammet bey sağ olsun ilgilendi, tüm süreçlerde haber vererek bizi bilgi sahibi yaptı. Teşekkürler.

Erdem
29 Haziran 13:43

Esenyurt şubesindeki Muhammet Beye çok teşekkürler.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

1

Kelebek Mobilya Hasarlı Ve Teşhir Ürün Teslimi!

Fatih
15 Mayıs 16:54
354
1

Kelebek Mobilya Kusurlu Ürün Ve Çözümsüzlük

Kaan
28 Mart 17:04
624
1

Yeni Evlenecek Kişilerin Kelebek Mobilya Tarafından Mağdur Edilmesi

Eda
20 Mart 19:16
1.991
Yeni Evlenecek Kişilerin Kelebek Mobilya Tarafından Mağdur Edilmesi
Yeni Evlenecek Kişilerin Kelebek Mobilya Tarafından Mağdur Edilmesi
Yeni Evlenecek Kişilerin Kelebek Mobilya Tarafından Mağdur Edilmesi
Yeni Evlenecek Kişilerin Kelebek Mobilya Tarafından Mağdur Edilmesi
+1
1

Kelebek Mobilya 'nın Eksikliği

Aliberk
29 Aralık 2023 14:02
325
1

Kelebek Mobilya Teslimat Tarihi Sorunu! Acil Olarak Çözüm İstiyorum!

Burak
12 Aralık 2023 13:18
663
Benzer Şikayet Yaz