Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Kelebek Mobilya Çözüm Mobilya İlgisizliği

profile
12 Mayıs
806

28.01.2023 tarihinden İzmir Kelebek Mobilya yetkili satıcısı çözüm mobilya ® mağazasından poly genç odası takımı aldım. Aldığım ürünlerin bana 55 gün içerisinde teslim edileceğini bununda mart ayı sonuna geldiğini belirttiler ve satış sözleşmesinin üzerine teslim tarihi olarak 31.03.2023 yazdılar.

Bizde tüm bu şartları kabul ettik. Teslim için nisan ayı içerisinde ürünleri aldığımız bayiyi aradığımızda çalışma masasının üretimde sorun olduğunu ve ürünlerin bu nedenle geciktiği bilgisini aldık. Bu şekilde aramalarımız nisan ayı içerisinde devam etti ve her seferinde aynı cevabı aldık. Nisan ayının sonunda firma arayarak ürünlerin 02.05.2023 tarihinde teslim edileceğini iletti.

02.05.2023 de ürünlerimiz geldi. Ancak gelen ürünler, aldığımız ürünlerin sadece 2 parçası geldi. 3 kapılı dolap ® ve yatak. Çalışma masası ve kitaplık yoktu. Mobilyayı getiren kişilere sorduğumda depolarını aradılar ve ürünlerin hasarlı olduğu için gelmediğini belirttiler ve tarafınıza bilgilendirme yapılacak dediler. 02.05.2023 tarihinden bugüne kalan ürünlerin teslimi için aldığım bayiyi arıyorum her seferinde talebinizi aldık sizi arayacağız diyerek telefonu kapatıyorlar.

Kalan ürünler için teslim tarihi verebilir misiniz diye soruyorum sizi arayalım diyorlar. Ürünler stokta var mı diye soruyorum çalışma masası var kitaplık yok diyorlar. Peki kitaplık için 60 gün üretim bekleyecek miyim diye soruyorum sizi arayalım diyorlar.

Ama ne arayan var ne soran. Böyle kurumsal bir firmanın bu şekilde davranması gerçekten çok üzücü. Süreç elde olmayan imkanlardan uzasa bile bir dönüş yapıp bilgilendirmek gerekmez mi?

Her aradığımda gördüğüm tek bir şey ben bilmiyorum, bilgim yok, bilgi alayım, sizi arayalım. Maalesef bu kelimelerden ileriye gidemedik. Kelebek'ten özellikle İzmir Çözüm Mobilya'dan ürün alacakların bilgisi olması için bu şikayeti oluşturdum.

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Kelebek Mobilya Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 36 dk 25 sn
Kelebek Mobilya Logo
12 Mayıs 16:50

Benzer Şikayetler

1

Kelebek Mobilya'da İade Yapamamak ve Ürünümde Teslim Alamamak

profile
15 Mayıs
485

Kelebek Mobilya'dan 11 Nisan günü online olarak kitaplık ve çalışma masası siparişi verdim ayrıca telefonla arayarak deprem bölgesinden geldiğimi ürünün ellerinde hazırsa alacağımı söyledim. Ürünün ellerinde olduğunu 15 gün içerinde teslim edilebileceği söylendi. Ürün teslim edilmedi. Her aradığımda...

Kelebek Mobilya Parasını Aldılar, Ürünü Göndermediler

profile
1 gün önce
246

Marka ve bilinirliğine güvenerek yaptığım alışverişten son derece rahatsızım. MASKO şubesinden yaptığım alışveriş için teslim tarihi için 2 ay dendi. 2 ayı geçti ve şu an 3. Ay fakat bir muhatap bulamıyorsun. MASKO şubesi merkez şube olmasına rağmen telefonlarda ulaşmakta zorlanıyorum. Ve sürekli pl...

1 Destek
1 Yorum
1

Kelebek Mobilya Ürün Teslim Edilmemesi Ve Telefonların Cevap Vermemesi

profile
3 gün önce
284

Kelebek Mobilya Küçükyalı şubesinden aldığımız koltuk hazır dedikleri halde halen teslim edilmedi. Teslimat yapacak firma ve Küçükyalı Kelebek telefonları açmıyor. Genel müdürlük müşteri hizmetlerini aradık, yardımcı olamayız diyorlar. Müşteri hizmetleri niye var anlamış değiliz. Kelebek Mobilya dan...

1 Destek
1 Yorum

Kelebek Mobilya Ürün Teslim Etmiyor!

profile
6 gün önce
327

İstanbul Kağıthane Axiss mağazasından Temmuz ayında oluşturduğumuz siparişin teslim tarihi 15 Eylül olmasına rağmen ürünlerin teslimini geçtim üretimde bile olmadıklarını söylediler. Gecikmeli teslimat yapılacağı söylendi fakat o verilen tarihte ve saatte ürünler elime ulaşmadığı gibi gece saat 9da ...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Kelebek Mobilya Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 36 dk 25 sn
Benzer Şikayet Yaz