19 Nisan 2016

Kelebek Mobilya Bir Minder İçin Bütün Salonu Sil Baştan Değiştirmeyi Öneriyorlar!

2 sene önce evlenirken kelebek mobilyanın daha kaliteli olduğunu düşünüyorduk. Başka marka alana kadar daha pahalı olsun ama kaliteli ve uzun süreli olsun diye her şeyi Kelebek Mobilya'dan aldık. Bir arkadaşımız sigarasını kazayla salon koltuk takımının minderine düşürdü. Ücretini ödeyip o minderi değiştiririz diye düşündük. 325 TL minder masrafı çıkardılar ve kumaş tonunun eski tonla tutma ihtimalinin çok küçük bir ihtimal olduğunu ve koltuğun diğer parçalarıyla uyumlu olmayacağını söylediler. Koltuğun hepsini mi değiştirmek gerekir dedim. Evet dediler. O zaman diğer koltukla tutmayacak dedim, evet onun da değişmesi gerekir dediler ve bizim salon sandalyelerinin tümü de aynı kumaştan. Bu durumda bütün salon takımı bize 3000 TL'den çok daha fazlasına patlayacak. Kısaca, koltuk minderi değiştirmek isterseniz, tüm takımı değiştirmeniz gerekiyor. Kelebek farkı da bu olsa gerek.

Sezin 486 Okunma

Cevaplar

  • Sezin21 Nisan 2016

    Şikayetim ile ilgili Kelebek Mobilya dan aradılar. Yine tonun asla tutmayacağını; tamamen bütün takımı değiştirmem gerektiğini söylediler. En azından satın alırken söyleselerdi bizde başka marka alırdık. Artık asla Kelebek Mobilya tercih etmeyeceğiz ve önermeyeceğiz.

  • Kelebek Mobilya Temsilcisi19 Nisan 2016

    Sayın SEZİN K. ; Yaşadığınız olumsuzluktan dolayı üzgünüz. Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir. Şikayetinizi teşekküre dönüştürmek için elimizden geleni yapacağız. Saygılarımızla, Kelebek İletişim Merkezi 444 1805

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön