09 Eylül
#12574447

Kelebek Mobilya Bir Buçuk Aydır Çözülmeyen Problem

Yatak odası ve oturma grubu teslimatı için gelen ekip saat 19:00 da işe başlayıp gece saat 02:30 a kadar montaj yaptı. Öncelikle bir şartlarda çalıştırılan işçiler adına şikayetçiyim. Gecenin bir yarısında kadar ayakta duracak halleri kalmayan ekip baza montajını hatalı parça var sebebiyle tamamlayamadı ve yarım bırakıldı. Dolap kapıları insan sağlığına tehdit oluşturacak şekilde teraziye getirilmeden bırakıldı ve kapı açık pozisyondayken sert bir şekilde kendiliğinden kapanıyor. Yaylı askılık bozuk çıktı. Yedek parça getirilmesi gerekiyor denildi.
Bir buçuk aydır aramama rağmen hiçbir şekilde dönüş yapılmadı. Yedek parça gelmedi. Muhatap bulamıyorum. Satış yapan bayi her seferinde biz konuyla ilgili gerekli birimlere yazımızı yazdık yapabileceğimiz bir şey yok deyip konuyu kaaptiyor.

Tarık Tarık 636 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Tarık16 Eylül

    1 haftadır irtibata geçen yetkili de olmadı. Tüketici Hakları mahkemesine başvuruyorum.

  • Kelebek Mobilya Temsilcisi09 Eylül

    SYN Tarık Y. Öncelikle firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Çözüm ekibi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 444 18 05 numaralı iletişim hattımıza ya da www.kelebek.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz Saygılarımızla, Kelebek Çözüm Ekibi

Ziyaretçi Yorumları