09 Eylül
#12572219

Kelebek Mobilya Bana Teşhir Ürünü Göndermesi

Düğünümden önce Kelebek Mobilya'dan söylemesi ayıp bir ton para vererek aldığımız oturma grubu kullanmaya başladıktan sonra bir ay geçmeden çöktü, dikiş attı, batmaya başladı. Gelen servise merak edip paketlemesini sorduk çünkü bize kurulumda gelen ürünler paketli bile değildi neredeyse. Bize teşhir ürünü gönderdiklerini net anladık.


Pes yani bu kadarda olmaz. İnsanlar paralarını kolay mı kazanıyor. Bu ne terbiyesizlik. Satan adam bir de 10 yıl sapa sağlam kullanırsınız demişti. 1 ay bile gönlümüzce kullanamadık. Eve aldığımız diğer ürünler başka markalardan onlarla gayet mutluyuz. Hiç sıkıntı yaşamadık. Gerçekten Kelebek pişmanlıktır.

Ekin Ekin 504 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Kelebek Mobilya Temsilcisi09 Eylül

    SYN Ekin Y. Öncelikle firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Çözüm ekibi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 444 18 05 numaralı iletişim hattımıza ya da www.kelebek.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz Saygılarımızla, Kelebek Çözüm Ekibi

Ziyaretçi Yorumları