Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Kelebek Mobilya Aspendos Antalya Defolu Ürün Mağduriyeti!

Elmas
20 Mayıs 02:29
324

04.02.2024 tarihinde Mirano Kelebek Mobilya (Aspendos Bulvarı 96/8 Muratpaşa/Antalya) şubesinden Lidya Konsol, Açılır masa, 4 adet sandalye, üçlü ve ikili koltuk almış bulunmaktayız. Mesleğimiz gereği eşimle beraber dış göreve gitmemizden dolayı ürünleri 2 ay sonra teslim almış bulunmaktayız. Fakat gelen ürünlerin hepsinde defo mevcuttur. Yatı görevinde olduğumuzdan dolayı mağaza çalışanı sayın e*** ö*** Ürünlerin 1 ay sonra teslim alırsınız 1 ay kadarda biz depomuzda bekleyebiliriz demiştir. Fakat gelen ürünlerde kurulum esnasında defo mevcut olduğu mağazaya kurum yapan firma tarafında bildirilip ayrıca bizde bizim alışveriş yaptığımız mağaza müdürünü arayıp sorunları bildirdiğimizde mağaza müdürü taraftarından bu kadar defolu ürün olmaz değişimi gerçekleştirilecektir denilmişti. Bu konuşmanın üstüne 3 hafta geçmesine rağmen mağaza müdürüne ulaşmayıp sayın e*** ö*** de telefonlara cevap vermeyip saygısızca davranmasından dolayı mağazaya gittiğimizde Mağaza müdürünün hiçbir şeyden haberi olmamış gibi davranması bizi rahatsız etmiştir. Bu süre zarfında koltuk için eksik olan ürünler tamamlanmış ama Konsol ve orta sehpa için sipariş geçtikleri söylenmiştir. Müşteri hizmetlerini 1 ay boyunca ürünlerin nerede olduğunu öğrenmek için aradık en sonunda da 17.05.2024 tarihinde gün içinde geleceklerini söylediler. Ama maalesef ki müşteri hizmetlerini gün içinde aradığımda gelmeden 1 saat önce ararlar aramazlarsa, mesaj atarlar mesai akşam 9'a kadar uzayabilir diyerek bizi mağdur ettiler. Ayrıca bu ürünleri alırken nakit ödemiş bulunmaktayız. Ürünleri satarken satış danışmanları Mağaza müdürleri çok iyiydi fakat sorunlar çıkınca telefonlara cevap vermeyi bırakın mağazaya gittiğimde yüzlerindeki ifadeyi kamera kayıtlarında görebilirsiniz. Acilen sorunun giderilmesini ve mağduriyetimin giderilmesini talep etmekteyim.

20 Mayıs 02:30 (Şikayetten 1 dakika sonra)

Değerli Müşterimiz, Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Talebinizle ilgili olarak çözüm ekibimiz sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir. Her türlü bilgi talep ve önerileriniz için müşteri iletişim merkezimize ait 0850 800 34 87 numaralı hattımızdan bizi arayabilir ve adresimize mail atabilirsiniz. Saygılarımızla,

Elmas
23 Mayıs 15:55

Merhaba vermiş olduğunuz telefon numarasını aradığımızda yardımcı olmayıp sadece randevu yapıp aradığımızda da biz saha ekibiyle görüşemiyoruz gelmeden ararlar deyip geçiştirip üstüne de telefon görüşmesini değerlendirmeye yönlendirmektedirler.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

1

Doğanlar Kelebek Mobilya 3,5 Aydır Teslimat Yapmadı.

Hakan
15 Haziran 18:23
243
Doğanlar Kelebek Mobilya 3,5 Aydır Teslimat Yapmadı.
1

Kelebek Mobilya Evlendim Eşyalarım Hala Gelmedi

Ayça
15 Haziran 13:30
222
1

Ordu Kelebek Mobilya Hayal Kırıklığı

Fatih
30 Mayıs 11:16
151

Kelebek Mobilya Martha Genç Odası Takımı Sipariş Teslim Edilmemesi

Müjgan
23 Mayıs 12:43
132

Kelebek Mobilya Mı Bir Daha Asla

Zeynep
22 Mayıs 21:59
154
Benzer Şikayet Yaz