07 Kasım
#12924209

Kelebek Mobilya Ahşap Görünümlü Muşamba Masa!

Kelebek ahşap görünümlü, muşambadan masa yapmış ve bize satmış. Masayı keserek alamayacağımıza göre bizde kanmışız. Zaten 2016 da alırken Rize bayisiyle sorun yaşamıştık. Biz ödemeyi bayiye yaptık, bayi fabrikaya borçlu diye bizim ürünleri 6 ay bekletti Kelebek. Neyse keşke hiç göndermeseymiş. Ama hakkını yemeyeyim, koltuklardan şimdilik çok memnunum. İnşallah onlarda muşamba kaplama çıkmaz.

Ensar Ensar 845 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Ensar'ın Teşekkür Mesajı3 g

    Masa tablasının değişimi Kelebek servisi tarafından yapılacağı bilgisi verildi. Müşteri sorununa verdikleri olumlu tepki ve hızlı çözüm takdire değer. İlgilenen bütün Kelebek çalışanlarına teşekkür ederim.

  • Ensar08 Kasım

    Kelebek Mobilya tarafından arandım ve sorunun çözüleceği söylendi. Beklemedeyim. İlgileri için teşekkürler...

  • Kelebek Mobilya Temsilcisi08 Kasım

    SYN Ensar Ö. Öncelikle firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Çözüm ekibi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 444 18 05 numaralı iletişim hattımıza ya da www.kelebek.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz Saygılarımızla, Kelebek Çözüm Ekibi

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler