07 Eylül
#12563950

Kelebek Mobilya 1 Yılda Ürün Teslim Ediyor

Kötü yorumları görüp her şube sıkıntı çıkarmaz ya demiştim. Çok pişmanım . Ekim 2018 'de Kelebek Mobilya Manavkuyu şubesinden yatak odası ve oturma grubu aldık haziran ayında Urfa'ya teslim edilmesini istedik. Ürünlerimi yanlış üretip İzmir deposuna getirmişler. Teslimat için konuştuğumuz tarihten 1 ay önce aradığımda ürünlerin İzmir deposuna geldiğini söylediler. Çalışanları teslimat adresi olarak İzmir yazmış çünkü. Firma çözüm olarak ürünleri yeniden üreteceğini söyledi. Ardından kumaşta sıkıntı olduğunu yeniden kumaş seçmemi söylediler.


Kumaş seçmeye gittiğimde daha önce İzmir deposuna gelen ürünlerimin zaten benim seçtiğim kumaşlarda üretilmemiş olduğunu öğrendim. Yeni kumaşları seçtikten sonra 29 Mayıs 2019'dan 30 Ağustos'a kadar ürünlerin gelmesini bekledim. Urfa Şubesi de beni şaşırtmadı ve ürünleri 5 Eylül'de ancak getirebildi. Çok şükür geldi derken bugün fark ettim ki koltukların kurulumunu yapan kişi paketini açarken koltuğun kumaşını da yırtmış.


Şimdi bu koltuk geri gidecek ama eminim yenisi aylar sonra geri gelecek. Telefonlara bakmayan, müşteriyi mağdur eden ve ettikten sonra bir özür bile dilemeyen bir firma. Manavkuyu Şubesi de Urfa Şubesi de bizi mağdur etti boş evde günlerce eşya bekledik. Kelebek Mobilya kurumsal olarak sıkıntılı ve iş anlayışı kötü olan bir firma.
Ürünlerin evime gelmesini bekledim.

Hümeyra Hümeyra 662 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Hümeyra10 Eylül

    Ben şikayetimde ürünlerin evime gelmesini bekledim yazmamıştım. Oraya eklenmiş. Ürün hala evimde çünkü İzmir Manavkuyu şubesi telefonla ve mail yoluyla Urfa şubesine ulaşamıyor. Bana siz de arayabilirsiniz diyorlar. Daha şube birbiriyle iletişim sağlayamıyorken benim ürünle ilgili sıkıntımın giderilmesi nasıl mümkün olacak gerçekten çok merak ediyorum. Bu işin peşini bırakmayacağım. Bu mağduriyetim giderilene kadar şikayetlerime devam edeceğim. Bana geçiştirmelik bir cevap vermeyin lütfen. Koltuğum hangi tarihte evimden servis tarafından alınacak ve defosu düzeltilip hangi tarihte evime geri gelecek bunun bilgisini verin.

  • Kelebek Mobilya Temsilcisi09 Eylül

    SYN Hümeyra M. Öncelikle firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Çözüm ekibi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 444 18 05 numaralı iletişim hattımıza ya da www.kelebek.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz Saygılarımızla, Kelebek Çözüm Ekibi

Ziyaretçi Yorumları