07 Eylül
#12564908

Bolu Kelebek Mobilya Genç Odası Yatak Kampanyası Memnuniyetsizliği

23.07.2019 tarihinde Bolu Kelebek Mobilya mağazasından Angelic genç odası takımının 4 modülünü (çalışma masası, gardırop, kitaplık, dar şifonyer) satın aldım. Aldığım dönemde geçerli olan genç odası alana yatak hediye kampanyası varmış. Bu kampanya ile ilgili takımı satın alırken bana bir şey söylenmedi. Daha sonrasında firmanın internet sitesinden bu kampanyanın olduğunu öğrendim. Firmayı aradığımda bana takımı alırken kendilerinin bana 450 TL indirim yaptığını, bu indirimi onlara geri ödersem ve takımın karyolasını alırsam kampanyayı bana uygulayacaklarını ve yatağı vereceklerini söylediler. Ancak diğer parçaları alırken böyle bir kampanyanın olduğunu yani yatak hediye olduğunu bilseydim karyolayı da zaten alırdım. Ayrıca internet sitelerindeki kampanyada karyola alınmasının zorunlu olduğu da yazmıyor (ekran görüntüsü ektedir). Sadece en az 3 modül alınması gerektiği söyleniyor. Şu durumda mağdur oldum ve indirim yapılan %8’lik tutarın (450 TL) geri ödenmesi de bence tamamen mağazanın talebi. Çünkü firma bana aldığım diğer ürünler için bu indirimi yaptı. Yatakla ilgili herhangi bir konuşma geçmedi. Ben alacak olsaydım aynı takımın 120x200’lük bir karyolasını alacaktım ve yatağını da ona göre hediye edeceklerdi bu internette yazan kampanyaya göre. Ayrıca evde de bir karyolam olabilirdi, yatağın boyutuyla ilgili de bir açıklama yok sitede. Sadece modeli belirtilmiş. Forever young/ pure life isimli bir yatak.


Yatak kampanyasının sitede 31.07.2019 tarihine kadar geçerli olduğu yazıyor ve ben bu tarihten önce alışverişimi yaptığımdan söz konusu kampanyadaki yatağın tarafıma verilmesini talep ediyorum. Bu konuda firmaya şikayette bulunuyorum.


Gereğinin yapılmasını arz ederim.

Ülkü Ülkü 882 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Kelebek Mobilya Temsilcisi09 Eylül

    SYN Ülkü Ç. Öncelikle firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Çözüm ekibi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 444 18 05 numaralı iletişim hattımıza ya da www.kelebek.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz Saygılarımızla, Kelebek Çözüm Ekibi

Ziyaretçi Yorumları