14 Haziran 2016

Kelebek Mobilya Yeni Aldığım Mobilya İçin Servisle Uğraşıyorum!

Yatak odası takımı kurulurken eşime birkaç parçanın eksik olduğu (alt ve üst tarafın kapama, süs parçaları) ve 10 gün sonra bunları tamamlayacaklarını bildirmişler. Eve gelip takıma baktığımda dolabın köşe kapaklarının tam kapanmadığını ve çirkin göründüğünü fark ettim. Aldığım yere bunu bildirdim. Geldiklerinde ayarlarını tekrar yapacaklarını bildirdiler.

Tekrar geldiklerinde bu kapakların boyutunun büyük olduğunu servisi aramam gerektiği, tekrar ölçü alınıp kesilmesi gerektiğini falan söylediler. Muhtemelen ben fark edip bildirmesem hiçbir şey söylemeyeceklerdi. Yeni aldığım ve daha kullanmadığım bir ürün için servis ile uğraşmam ve beklemem gerekiyor.

Halbuki mobilyayı almadan önce eve kendileri gelip ölçüleri de kendileri almıştı. Bunun dışında salon konsolunun kapakları kapandığında alt üst arası 2-3mm fark kalıyor. Kurumsal firma uğraşmam diye tercih etmiştim ama pişman oldum.

Hayri 478 Okunma

Cevaplar

  • Hayri 14 Ağustos 2016

    Bu kadar Zaman geçmesine rağmen hala bir dönüş alamadım. Müşterinin mağduriyeti kimsenin umurumda değil...

  • Kelebek Mobilya Temsilcisi14 Haziran 2016

    Sayın HAYRI MERIÇ; Yaşadığınız olumsuzluktan dolayı üzgünüz. Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir. Şikayetinizi teşekküre dönüştürmek için elimizden geleni yapacağız. Saygılarımızla, Kelebek İletişim Merkezi 444 1805

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön