12 Ekim

Kelebek Mobilya Yatak Odası Takımı 1.5 Aydır Gelmiyor, Hiçbir Şekilde İlgiliye Ulaşamıyorum!

Kelebek Mobilya Çorlu şubesinden 30/08/2017'de 111 numaralı sipariş ile yatak odası takımı aldım, ekim'in ilk haftasında taşınacağımızı söylediğimde maksimum 1 ay içinde ürünler elinizde olur rahat olun dendi, şu an Ekim'in ortası 1,5 ay geçti Çorlu şubesi ile görüştüğümde sürekli diğer ürünler geldi ama gardırobun fabrikada gözüktüğü bilgisi veriliyor. Fabrikaya mail attıklarını tel ile ulaşmaya çalıştıklarını fakat hiçbir şekilde geri dönüş alamadıklarını söylüyorlar.

Ben fabrika numarasından kaç kere aradım fakat hiçbir ilgili telefona çıkmıyor, sonuç olarak yatak odam gelmedi bütün eşyalarım kolilerin içinde hiç bir şeyimi yerleştiremedim ve işin daha da kötüsü halen geleceğine dair bir bilgi verende yok ne yazık ki, satarken kurumsalız diyorsunuz ama iş sip alana kadar sonra hiç bir ilgilenen yok yaşanan sadece koca bir mağduriyet!

Kübra 459 Okunma

Cevaplar

  • Kelebek Mobilya Temsilcisi24 Ekim

    Sayın KÜBRA C. Şikayetiniz ilgili birimler tarafından takip edilmektedir. . Şikayetinizin sonuç bilgisi paylaşılmak üzere en kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. . Saygılarımızla, Kelebek İletişim Merkezi . 444 1805

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön