06 Eylül 2013

Kelebek Mobilya Yatak Deforme Oldu!

Kelebek Mobilya'dan 1.5 yıl önce aldığım yatak odası baza içine konan yatak bazaya dar gelmekteydi. Yatak deforme oldu. Bir çok kez Yavuz Mobilya'yı aradım. İlk haftadan itibaren 4 kez aradım. 1 kez yanına gittim ama bakmaya gelmediler. Taki 1 yıl üstüne gardrobun sürgüsü çıkınca tekrar aramak zorunda kaldım.

Servis beni 1 hafta kadar beklettikten sonra geldi. Sürgülü gardrobu tamir ettiler. O sırada yatağı gösterdim. Yatağa cevapları; yatak ve bazanın ölçüsü aynıymış ama karyola başlığında bulunan deriden dolayı deri kısmını daha yukarıdan olması gerekirken daha aşağıdan yapmışlar. Bu defa başlığı yukarı kaldırdılar, baza içindeki yatağı rahatlatmak için. Şimdi başlık yerden 20 cm yukarıda olduğundan sürekli sallanıyor.

Berna 210 Okunma

Cevaplar

  • Kelebek Mobilya Temsilcisi27 Eylül 2013

    Sayın İlgili ; Müşterimizin şikayeti konusunda bölge servisimiz gerekli desteği en kısa sürede kendisine verecektir. Bilgilerinize arz ederiz. KELEBEK MOBİLYA Müş. Hiz.

  • Berna 12 Eylül 2013

    kelebek mobilyadan henüz aramadılar yatak başlığı yerden yukarda bir şekilde yatağı kullanıyorum komidinleri yatağa yapıştırmak suretiyle boşluğu kompense edyrm

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön