15 Temmuz 2016

Kelebek Mobilya Ürünün Teslim Edilmemesi!

4 Haziran'da Maltepe şubenizden mutfak masası ve 3 sandalye siparişi vermiştik. Bugün itibariyle tam 41 gün oldu. Telefonda birkaç gün ulaşamadıktan sonra ulaştığımızda masanın fabrikada hazır olduğunu öğrendik. Ama bize hala ne zaman getirileceğine dair bilgi verilmiyor. Önceki konuşmalarımızdan haftaya salı günü gelecek diyen olmuştu. Haftaya salı itibariyle de tam 45 gün basit bir mutfak masası için bekletilmez.

Basit bir masa derken küçümsemek için demedim. Masa düz tahta bir masa yani şekil işçiliği falan gerektirmeyen bir masa demek istedim. Sizin bizi arayıp haber vereceğinize 1 haftadır biz arayıp ağzınızdan laf almaya çalışıyoruz. Üstelik aslında bayram olmasaydı bir önceki hafta gelmesi gerekirken 2 hafta ekstra gecikmiş oldu. Açıkçası bunu Kelebek'e yakıştıramadım.

Nur 406 Okunma

Cevaplar

  • Nur01 Ağustos 2016

    Ürün 30 Temmuz cumartesi günü gelmiş bulunuyor. Sipariş verdiğim günden itibaren tam 57 gün sonra ürün teslim edildi. Bundan sonra bir daha sizden bir şey almayacağız. Kelebek mobilyadan eşya alacaklar 2 ay beklemeyi göze alsınlar.

  • Kelebek Mobilya Temsilcisi15 Temmuz 2016

    Sayın NUR A.; Yaşadığınız olumsuzluktan dolayı üzgünüz. Şikayetiniz ilgili birimler tarafından takip edilmektedir. Şikayetinizi teşekküre dönüştürmek için elimizden geleni yapacağız. Saygılarımızla, Kelebek İletişim Merkezi 444 1805

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön