10 Nisan 2014

Kelebek Mobilya Ürün Teslimatını Geciktirdi.

5.3.2014 tarihinde 4002 ürün koduna sahip 2 adet tekli koltuk siparişini Kelebek Mobilya Satıcısı EHA Mobilya'dan ödemesini yaparak satın aldım. Mağazadaki satıcı ürünlerimizi maksimum 21 iş günü içinde teslim edeceklerini belirtiler. Ancak süre dolduğu halde ürün teslim edilmediğinden ilgili bayiyi aradığımda sistemlerinin bozuk olduğunu ürün teslimatı ile ilgili bilgiye ulaşıp gün içerisinde geri döneceklerini söylediler.

Tabi ki yine dönüş olmadı ve tekrar aradığımda ürünün halen yapım aşamasında olduğunu belirterek bir sonraki hafta teslim edeceklerini belirttiler. Ancak bu süre de geçmesine rağmen ürünüm teslim edilmedi. Çağrı merkezini aradım henüz dönüş olmadı.

Nilgün 364 Okunma

Cevaplar

  • Kelebek Mobilya Temsilcisi14 Nisan 2014

    Sayın Nilgün DEMİREL; Şikayetiniz ile ilgili gerekli değerlendirmeler ve kontroller yapılmıştır. Ürünlerinizin üretimi 15.04.2014 tarihinde tamamlanarak fabrikamızdan bayimize sevkiyatı yapılacaktır. Bayimiz ürünlerinizi en kısa sürede teslim edecektir. Şikayetinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Ayşe YILMAZ Kelebek Müşteri Hizmetleri Yetkilisi 444 1805 www.kelebek.com.tr

  • Nilgün10 Nisan 2014

    Sayın Ayşe Yılmaz, Tüm şikayetçilere aynı mesajı göndermeniz bence çözüm değil. Dün Çağrı Merkezinize de şikayetimi dile getirdim. Ancak geri dönüş yapacaklarını belirtmelerine rağmen dönüş yapmadılar. Ayrıca Yönetim Kurulu Başkanınıza da mail gönderdim. Tabi ki oradan da bir yanıt alamadım. Ben sizden acil olarak satın aldığım ürünün teslimatını talep ediyorum. Aksi takdirde Tüketici Kanunu çerçevesinde yasal haklarımı arayacağımı ihtaren tarafınıza bildiririm.

  • Kelebek Mobilya Temsilcisi10 Nisan 2014

    Sayın Nilgün DEMİREL; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlerimize iletilmiştir. En kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme yapılacaktır. Şikayetinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Ayşe YILMAZ Kelebek Müşteri Hizmetleri Yetkilisi 444 1805 www.kelebek.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön