09 Haziran 2015

Kelebek Mobilya Ürün Teslim Etmeme!

Nisan ayının ilk haftasında (06.04.2015) Antalya / Yaprak Mobilya (Kelebek Mobilya Bayisi)' dan siparişini vermiş olduğumuz 1 adet tekerlekli sandalye halen teslim edilemiyor. Onlarca defa mail atmama, iletişim merkezini aramama ve mağaza yetkilileri ile yapmış olduğum görüşmelere istinaden halen olumlu cevap alamıyorum.

Bir adet sandalye tarafımıza teslim edilmediği gibi, ne bir ücret iadesi yapılıyor ne de teslimata ilişkin final bilgi paylaşılıyor. Zor zahmet almış olduğum bir adet bilgi de; Üretim bandında... Üretim'i yapılıyor, şu tarihte ana depoya bu tarihte Antalya depoya, filan tarihlerde de dağıtıma çıkacak gibi güvensiz bir bilgiye sahibim. Kelebek Mobilya şikayetleri herkeste aynı.

İbrahim 590 Okunma

Cevaplar

 • İbrahim10 Haziran 2015

  İlgili birimlerinizin dönüşü oldu mu? İlgili bilgili olan birimlerin ilgisizliği ve bilgisizliği neticesinde sizler nasıl bir ilgi göstermeyi düşünüyorsunuz?

 • İbrahim10 Haziran 2015

  İletmiş olduğum şikayeti nasıl ilgili birimlere iletebilirsiniz? Bir anlatın lütfen de bende bileyim... .Sipariş talep formu benim adıma değildi bile... ... .Nasıl ve ne şekilde ilettiniz o kadar merak ediyorum ki... . Artık bu gereksiz ilgileniyormuş davranış modelini bırakınız ve gerçekler ile yüzleşiniz... ... .

 • İbrahim09 Haziran 2015

  Klasik - diğer tüm şikayetler ile aynı bir cevaplama ve sonucu olmayan bir model. Artık iletilerimizi ilgili birim diye tabir ettiğiniz neresi ise bildirmeyin lütfen. Kalıcı çözüm üretin, ya ürünü teslim ediniz, olmuyorsa parayı iade ediniz... ... ... 1 adet sandalyenin 2,5 ay'da nasıl üretilemediğini, bana bir uzman (Şirket CEO'su - Genel Müdür - Fabrika Üretim Sorumlusu - Vardiya Amiri - Üretim Sorulusu - Bant İşçisi - Tasarım Sorumlusu - Mühendis- vs... ... ) çıkıp anlatsın. Her şikayetin altına Sevil Demir isimli iletişim yetkilisinin standart metnini kopyala-yapıştır yöntemi ile iliştirmek bir çözüm - bir şikayeti kapatma modeli değildir. Sorunları gerçek sebebi ile müşteriniz ile paylaşmalı ve memnuniyetini sağlamalısınız... ... .Bana şikayetimi paylaştığım için teşekkür etmeyiniz, sonuca bağlayınız. Şu ana kadar hangi şikayetleri çözebildiniz? Ben bahsi geçen cevabı yazan iletişim merkezi tarafından sadece 1 kez arandım... ... ... . Sonuç odaklılık lütfen... .

 • Kelebek Mobilya Temsilcisi09 Haziran 2015

  Sayın İbrahim SERTESER; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlerimize iletilmiştir. En kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme yapılacaktır. Şikayetinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Sevil DEMİR Kelebek Müşteri Hizmetleri Yetkilisi 444 1805 www.kelebek.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön