02 Temmuz 2015

Kelebek Mobilya Ürün Gecikti.

Antalya Aspendos bulvarında 26 Nisan 2015 tarihinde aldığım mobilya için, teslim süresi 21 iş günü taahhüdü verilmesine ve sözleşmede teslim tarihi olmasına rağmen ürünlerim 2.5 aydır gelmemiştir. Şirket yetkilileriyle ilgili görüşmem de hiçbir sonuç alamıyorum. Her hafta mobilyanız şu gün gelecek demelerine rağmen ürünlerim gelmemektedir.

Kelebek mobilya müşteri hizmetlerinden de hiçbir sonuç alamıyorum. Para iadesinde bulunmama rağmen 1 haftadır hiçbir sonuç alamıyorum. Biz sizi şu gün arayacağız demelerine rağmen hiçbir şekilde olumlu ya da olumsuz geri dönüş sağlanmıyor. Kelebek Mobilya ile ilgili düşüncelerim kesinlikle değişmiştir. Ödeme yapılmaması halinde avukatın ihtar çekecektir.

Hatice 793 Okunma

Cevaplar

  • Kelebek Mobilya Temsilcisi02 Temmuz 2015

    Sayın Hatice YAYLA; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlerimize iletilmiştir. En kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme yapılacaktır. Şikayetinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Sevil DEMİR Kelebek Müşteri Hizmetleri Yetkilisi 444 1805 www.kelebek.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön