Kelebek Mobilya Teslimatı Geciktirdi.

Tuncay P. |

Antalya, Aspendos bulvarı Kelebek Mobilya mağazasından 6 sandalye 1 masa aldım. 50 günden bu yana bunu üretemediler? Bu kadar bekledim, çağrı merkezinden hep aynı cevapları aldım. Herhalde bir güzellik yapıp özel üretim uçan masa sandalye gönderecekler.

Gidin kaporanızı verin Mercedes veya Bmw'ye istediğiniz marka model, desen veya özellikteki arabayı 40 günde Gümrük'ten çıkmış ve plakası takılmış teslim etsinler. Neden bir Türk şirketi dünya markası olamıyor diyoruz ya, fark burada işte. Kimi kime şikayet edersin, etsen ne olacak.

Etiketler :

Geç Teslimat Bayi Personel Çağrı Merkezi Personel Davranış Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tuncay P.
  08 Nisan
  16:39

  hangi kurumdan müşteri ilişkileri eğitimi aldıysanız, değmemiş.. bizimle alay mı ediyorsunuz... dünya karşılaştığınız fırtınalar ile değil, geminin limana yanaşıp yanaşmadığı ile ilgileniyor ayşe hanım.. uzay mekiği mi yapıyorsunuz yoksa sandalye mi anlamadım.. 50 gün oldu.. ne paramı iade ediyorsunuz, ne de teslimat yapıyorsunuz.. ben klasik cevaplar değil sonuç istiyorum..lütfen...

 • 07 Nisan
  14:33

  Sayın Tuncay PEKER ;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlerimize iletilmiştir. En kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme yapılacaktır.

  Şikayetinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,


  Ayşe YILMAZ
  Kelebek Müşteri Hizmetleri Yetkilisi
  444 1805
  www.kelebek.com.tr