04 Şubat 2015

Kelebek Mobilya Teslimat Sorunu!

Kelebek Mobilya Etimesgut şubesinden 27 Aralık tarihinde anlaşmasını yaptığımız ve ücretini ödediğimiz salon ve koltuk takımından, 5. haftanın sonunda salon takımını rica minnet getirtmenin mutluluğunu ve aradan 6 hafta geçmiş olmasına rağmen bir türlü gelmeyen koltuk takımının endişesini yaşıyor, kurumsal olduğunu düşündüğümüz ve bu nedenle tercih ettiğimiz firmanın "bugün git yarın gel anlayışını" ve sürekli bahaneler üreterek işi yokuşa sürmesini esefle kınıyoruz. Bu anlayışın devam etmesi durumunda gerekli hukuki süreci başlatacağımı yetkili arkadaşların bilgilerine sunuyorum.

Ali 2.424 Okunma

Cevaplar

  • Ali14 Şubat 2015

    Şikayet sonucu ilgili firma derhal harekete geçerek, şikayete konu olan mal teslimatının yapılmasını sağlamıştır. Bunun için ilgililere teşekkür ederim. Ancak, koltuklarla sandalyeler arasında renk farkı var. Servis elemanları bizzat gelerek bu sorunun giderilmesi için fabrikaya durumu ileteceklerini söylediler. En kısa zamanda sonuç alacağımı düşünüyorum.

  • Kelebek Mobilya Temsilcisi04 Şubat 2015

    Sayın Ali Nazmi YILDIZ; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlerimize iletilmiştir. En kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme yapılacaktır. Şikayetinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Sevil DEMİR Kelebek Müşteri Hizmetleri Yetkilisi 444 1805 www.kelebek.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön