23 Ocak 2015

Kelebek Mobilya Sonu Gelmeyen Durum!

Söylemek gerekir ki iki hata vardır: Birinci hata Kelebek'i satın alan Doğtaş Mobilya'ın. İkinci hata; Kelebek Mobilya'dan alışveriş yapanlarındır. Düğünümden 45 gün önce sipariş verdiğim ve 30 gün sonra bana teslim edileceği söylenen mobilyalarım takibini sürekli sağlamaya çalışmama rağmen 3 parça halinde; birinci parçası düğünümden 3 gün önce, ikinci parçası düğünümden 10 gün sonra, üçüncü parçası ise düğünümden 3 hafta sonra tarafıma ulaştırıldı ve bu teslimatlar "hala" eksik ya da hatalı ürünlerle dolu. Bayi ürünün arkasında olduğunu söylüyor ancak parasını peşin verdiğim halde hayati eşyaları eksik bir eve girmek ve yaşamak zorunda kaldım.

Aykut 1.135 Okunma

Cevaplar

  • Aykut 28 Ocak 2015

    Yanlış döşenmiş iki adet 'bel minderimiz' ise söylenilenin aksine halâ bana ulaştırılmadı. Köklü firma diye düşünüp alışveriş yaptık, fena yanılmışız.

  • Aykut 28 Ocak 2015

    Son şikâyetimin akabinde benimle görüşme sağlayan çağrı merkezi çalışanı bayana değil, Kelebek mobilyanın üç ay süren rezaletine verdiğim puandır.

  • Kelebek Mobilya Temsilcisi23 Ocak 2015

    Sayın Aykut KÜTÜKDE; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlerimize iletilmiştir. En kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme yapılacaktır. Şikayetinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Sevil DEMİR Kelebek Müşteri Hizmetleri Yetkilisi 444 1805 www.kelebek.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön