Kelebek Mobilya Şikayetime Geri Dönüş Yapmadı.

Civan A. |

Kelebek Mobilya'dan kalitelidir diye oturma odası ve yemek odasını aldım. 7000 küsür tl lik alışverişten sonra 1 ay içerisinde teslim ederiz dediler fakat 6-7 hafta sürdü, dert etmedim. Ürünlerin teslimi sırasında 3 haftanın sonunda Cumartesi 16:00'da gelecek denildi, Pazar 22:00'da getirildi.

Kullanmaya başlayalı 2 ay olmadan yemek odasındaki büfenin kapağı bildiğiniz elimde kaldı ki normal her zamanki şekilde açtım. Dikkatli baktığımda 2 mm bile olmayan 3 vida ile tutturulmuş 2.sınıf suntaya. Bakmaları için merkezlerini aradım, ilgili mağazayı arayın dediler. İlgili mağazaya şahsen 4 kez gittim. 2,5 aydır servis gelecek. Bunu görmeniz için yazdım, yetkili mercilere şikayet mektuplarını yazdım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Civan A.
  11 Nisan
  13:10

  Kimseyle paylaşmanıza gerek yok, ben 2.5 ay bekledim cevap vermeniz için. Sanayi Bakanlığına dilekçemi gönderdim ve satış sırasında, teslim ederken ve sorun çıktığında yaşadığım problemlerden artık gereği yok. Her platformda da bu yaptığınızı benim gibi tüketicilere ileteceğim.

 • 11 Nisan
  12:59

  Sayın Civan AYALP;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlerimize iletilmiştir. En kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme yapılacaktır.

  Şikayetinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,


  Ayşe YILMAZ
  Kelebek Müşteri Hizmetleri Yetkilisi
  444 1805
  www.kelebek.com.tr