05 Ocak 2016

Kelebek Mobilya Satış Sonrası Hizmet Veremiyorlar!

Kelebek Mobilya kusurlu ürün satıp, sağlam olan numune parçayı alıp onu da hasarlı olarak gönderen ve sonucunda da defalarca aramalarımıza mailler göndermemize rağmen çözüm sağlayamayan bir hizmet kalitesine (!) sahip.

4295646 numaralı şikayetimden daha önceden yapmış olduğum ama hala bir çözüm sağlayamadıkları şikayetimi görebilirsiniz. Umarım bu şikayete de sırf cevap vermiş olmak için kopyala yapıştır yaparak aynı yazıyı yazmazlar da karşımda aklını kullanarak cümleler kurabilen ve çözüm sağlayabilen birilerini bulabilirim.

Asuman 277 Okunma

Cevaplar

  • Asuman05 Ocak 2016

    Yazmış olduğum şikayeti en azından bir kere okusaydınız keşke. Sırf cevap vermiş olmak için kopyala yapıştır yapmayın demiştim. Firmanıza yapılan son şikayetlerin hepsine aynı cevabı yapıştırmışsınız? Müşteri memnuniyetini bu şekilde sağlayamazsınız. Eğer bir cevap verecekseniz çözüm sağlayarak cevap verin, müşteriyi oyalamak ya da o an ki sinirini almak için yalandan yazı yazmayın! Bu şekilde daha fazla sinirlendiriyorsunuz.

  • Kelebek Mobilya Temsilcisi05 Ocak 2016

    Sayın Asuman E. ; Yaşadığınız olumsuzluktan dolayı üzgünüz. Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız Fatih ULUKIR sizinle irtibata geçecektir. Şikayetinizi teşekküre dönüştürmek için elimizden geleni yapacağız. Saygılarımızla, Kelebek İletişim Merkezi 444 1805

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön