19 Ekim 2016

Kelebek Mobilya Satın Aldığım Ürünü Teslim Etmiyor!

31 Temmuz 2016 tarihinde Kelebek Mobilya Beşiktaş şubesinden bir adet ikili koltuk siparişi verdik. Ayrıca 200 TL'de kapora ödedik.

Koltuk sözleşmede yazan 45 gün içinde gelmedi. Gecikmeyle ilgili haber veren de olmadı. Israrlı aramalarımız sonucu bir teslim tarihi aldık; bir gün kala bakiyenin tümünü ödemeden teslimat yapılmayacağına dair telefon geldi. Sözleşmeyi kontrol ettim; ürün bedelinin tamamı ödenmeden teslimat yapılmaz diye bir madde yok.

Bayii ile tekrar tekrar konuşmamıza rağmen sonuç alamadık. Sözleşmede yer almayan ve bayinin bize sözlü olarak bildirdiğini iddia ettiği bir şart koyarak ürün teslimimizi gerçekleştirmiyorlar. Kurumsal adreslerine e-posta ile iki kere şikayet yazdık; cevap vermiyorlar. Bugün itibarıyla 80 gün oldu hala bir koltuk teslim edecekler.

Neslihan 764 Okunma

Cevaplar

  • Neslihan21 Kasım 2016

    Hiçbir gelişme olmaması üzerine bugün (21 Kasım ) çağrı merkezini tekrar aradım. Hala ürünün tüm bedelini ödemediğim haberini bana veriyorlar... Zaten konunun bu olduğunu ve çözüm bulmak için çalışacaklarını söylediklerini hatırlattım; sıkıştırınca: "Yine şikayet açalım" dediler. Bugün itibarıyla neredeyse 4 ay oldu; ürünü teslim etmemekte kararlılar. Buradaki şikayetlere bakınca parayı önden almak için niye bu kadar ısrarcı olduklarını tahmin etmek zor değil...

  • Neslihan02 Kasım 2016

    Buradan yaptığım şikayet üzerine çağrı merkezinden arandım. Uzun uzun derdimi anlattım; telefondaki ilgili önce tüm parayı önden ödemem gerektiğini söyledi; sözleşmede böyle bir şartın olmadığını hatırlatınca bayi ile konuşup bir çözüm bulmaya çalışacaklarını söyledi. Söyleyeli bir hafta oldu; ne arayan ve ne soran. Ürünüm teslim edilmediği gibi bayi ve Kelebek topu birbirlerine atıp sorumluluk almamaya devam ediyorlar. Kanepe fabrikada bekliyor; teslim etmedikleri için parasını da alamıyorlar ama dertleri değil sanırım.

  • Kelebek Mobilya Temsilcisi19 Ekim 2016

    Sayın NESLIHAN D.; Şikayetiniz ilgili birimler tarafından takip edilmektedir. Şikayetinizin sonuç bilgisi paylaşılmak üzere en kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla, Kelebek İletişim Merkezi 444 1805

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön