02 Haziran 2016

Kelebek Mobilya Salon Takımı Koltuklarında Çökmeler Oldu!

Kelebek'ten 2 yıl önce aldığım koltuk takımının tekli ve üçlüsünde zaman içerisinde çökmeler meydana gelmeye başladı. Durumu 16 Mayıs 2016'da firmanın müşteri hizmetlerine bildirdim. O tarihten bu yana her pazartesi arıyorum ve her seferinde o hafta için cuma gününe kadar hizmet alacağım söyleniyor. Bu durum tam 3 haftadır böyle ama değil hizmet almak, her seferinde müşteri ile adeta alay edercesine hiçbir gerekçe söylenmeden bir sonraki cumaya kadar kesin tamam şeklinde teselliler dinliyorum.

Tüketici olarak maalesef en rahatsız olduğum durumu bana Kelebek Mobilya yaşattı. Satışı yaptıktan sonra müşteri olarak şahsıma hiçbir şekilde sorunun çözümüne yönelik yardımcı olunmadı. Arıza tespitine gelinmesi bu kadar sürüyor ise kim bilir o arızanın giderilmesi ne kadar uzun sürüyordur. Artık firmayı aramaktan vazgeçtim, tabi ki bir daha Kelebek Mobilya'dan basit bir eşya dahi almaktan da.

Burak 510 Okunma

Cevaplar

  • Kelebek Mobilya Temsilcisi02 Haziran 2016

    Sayın BURAK ÖZÜDOĞRU; Yaşadığınız olumsuzluktan dolayı üzgünüz. Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir. Şikayetinizi teşekküre dönüştürmek için elimizden geleni yapacağız. Saygılarımızla, Kelebek İletişim Merkezi 444 1805

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön