11 Eylül

Kelebek Mobilya Markasına Güvenimiz Boş Çıktı!

Kelebek Mobilya'dan aldığımız kanepe 1 ay sonunda çöktü. Uzun uğraşlarla ulaştığımız servis inceleme sonunda montajın hatalı yapıldığını, kurulum yanlış olduğu için kanepeyi kullanamayacağımızı söyledi. Bizi satın aldığımız şube ile baş başa bıraktılar. Şubede ne konuya cevap veren yetkili, ne konusuna hakim bir çalışan var. Telefonlarımıza 2 gün düzgün cevap vermedikten sonra başka bir çalışan bizi aratıp 'pardon sizin sorun neydi bir anlatır mısınız' diyor. Kelebek Mobilya genel merkez görevlileri bununla ilgili biz bir şey yapamayız aldığınız bayii ile çözeceksiniz dedi. Tüm ilgi alaka ve nezaket satış yapılana kadarmış. Yeğenimin buraya yazdığı şikayete ilgileniyoruz diye mesaj attılar ama gene ne haber var ne bir bilgi. Resmi takibini başlatacağız.

Cisel 446 Okunma

Cevaplar

  • Cisel 12 Eylül

    Bugün müşteri hizmetleri hattınıza dakikalarca bekledikten sonra ulaştım ve sorunumu tekrar anlattım. Dün aktardığınız gibi sorunun çözümü için haber bekliyorum. Ama sorunun hukuki takibini de başlatacağız.

  • Kelebek Mobilya Temsilcisi12 Eylül

    Sayın CISEL K. Şikayetiniz ilgili birimler tarafından takip edilmektedir. Şikayetinizin sonuç bilgisi paylaşılmak üzere en kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla, Kelebek İletişim Merkezi 444 1805

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön

Giriş Yap