15 Temmuz 2015

Kelebek Mobilya Leke Tutmaz Denen Kumaş Tutuyor!

Varuna adlı yemek odası takımı aldım. 2 aydır kullanıyoruz. 5 kere ancak oturmuşuzdur. İki sandalyede kumaş yırtılmaları mevcut, defalarca şikayet etmeme rağmen kullanıcı hatası diyorlar. Ayrıca mağaza yetkilisi kumaşı leke tutmaz demişti ancak ufak bir şey gelince leke çıkmak bilmiyor. Müşteri yetkilisi de zamanla leke tutma özelliği kaybolabilir diyor, ben de 2 ayda mı kayboluyor dedim. Aynı şeyleri ağzında geveleyip durdu. Firmadan 20 bin TL'lik alışveriş yaptım ama hep bir sorun çıkardılar. Bir daha Kelebek'ten vida bile almam. Ayrıca ya değiştireceksiniz ya da Tüketici Hakları Mahkemesine bildireceğim. Ayrıca bilginiz olsun bakanlıkta çalışıyorum sonuna kadar bu konuyla uğraşacağım.

Lokman 591 Okunma

Cevaplar

  • Lokman 13 Ağustos 2015

    Bir ay oldu hiçbir dönüş olmadı hanımfendi. Ödeme 3300 TL'yi geçtiğinden dolayı konu tüketici hakları mahkemesine intikal ediyormuş. En yakın müsait zamanımda konuyla ilgili başvurumu gerçekleştireceğim inşallah.

  • Kelebek Mobilya Temsilcisi15 Temmuz 2015

    Sayın Lokman LİV; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlerimize iletilmiştir. En kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme yapılacaktır. Şikayetinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Sevil DEMİR Kelebek Müşteri Hizmetleri Yetkilisi 444 1805 www.kelebek.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön