23 Mayıs 2016

Kelebek Mobilya İlgisiz Yöneticiler.

9 Nisan'da Kelebek Mobilya mutfaktan modüler mutfak satın aldım sağ olsun mağaza çalışanı e*** bey çok güzel alakadar oldu. Sipariş verildikten maksimum 45 içinde siparişimin bana ulaşacağı bilgisi verildi. Ancak 20 Mayıs cuma günü E*** bey tekrar aradı ve fabrikanın siparişi yanlış ürettiğini bu konuda gerekli mail ve iletişimleri gerçekleştirdiği bilgisini verdi. Müşteri temsilcisi dışında hiçbir yetkili ile iletişime geçemiyorsunuz genel müdürlükte telefona çıkan bayan sizi kimseyle görüştüremem ben sizi aratayım dedi ama sanırım beni başından savdı. Defalarca müşteri temsilciliğini aradıktan sonra daha cuma günü siparişin tamamlanacağını öğrendim süreç 2 ayı bulacak bu durumda. Bense oldukça sıkıntılı bir durumdayım çocuklarıma yemek yapamıyorum, mutfak araç gereç ve gıda malzemelerimin tamamı salonda duruyor. Mağduriyetimi haklısınız deyip geçiştirmelerine tahammül edemiyorum.

Yeliz 215 Okunma

Cevaplar

  • Yeliz25 Mayıs 2016

    Tüm sosyal medya ağları aracılığı ile gerekli şikayetleri yapacağım. Sonuç ve mağduriyetimin giderilmesi ile ilgili en kısa zamanda dönüş bekliyorum çünkü mağaza çalışanının özverisi dışında bu geç kalınmışlık kimsenin umurumda değil.

  • Kelebek Mobilya Temsilcisi23 Mayıs 2016

    Sayın YELİZ Y.; Yaşadığınız olumsuzluktan dolayı üzgünüz. Şikayetinizi teşekküre dönüştürmek için elimizden geleni yapacağız. Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Saygılarımızla, Kelebek İletişim Merkezi 444 1805

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön