Kelebek Mobilya Firma Kredi Kartı İle Aldığı Ödemeyi Sipariş İptalinden Sonra İade Etmiyor.

Eyüp Soner A. |

29.11.2015 saat 18:00'de Kelebek Mobilya bayisi Beren Dayanıklı Tüketim Malları Limited Şirketinden 9076m17 kodlu masa siparişini verdim. Ertesi gün 30.11.2015 saat 11:00' de firmaya giderek siparişimi iptal ettiğimi bildirdim. Firma sipariş defterinden siparişimi iptal etmiş olup bununla birlikte Kelebek Mobilya tarafından sipariş iptalinin ve kredi kartıma iadenin yapılmayacağını bildirdi. Kelebek Mobilyanın iletişim numarası 444 1 805' i aradım. Kelebek Mobilyanın iletişim görevlisi ise sipariş iptalini ve kredi kartıma iadenin, bayi Beren Day. Tük. Mal. Ltd. Şti. tarafından yapılmadığını bildirdi. Hem Kelebek Mobilyadan hem de bayisi Beren Day. Tük. Mal. Ltd. Şti.'den şikayetçiyim.

Etiketler :

Bayi Personel Ürün İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Eyüp Soner A.
  08 Aralık
  12:10

  Kelebek Mobilya Gaziosmanpaşa bayisi Beren Dayanıklı Tüketim Malları Ltd. Şti. Cayma hakkımı kullandığım bir ürün için kredi kartımdan çektiği parayı iade etmemekte ısrar ediyor. Bu firmadan alışveriş yaparsanız paranızı kaptırabilirsiniz; çok dikkatli olmanızı tavsiye ederim. Her platformda hakkımı savunup Kelebek Mobilyadan el koydukları paramı geri alacağım.

 • 07 Aralık
  11:36

  Sayın Eyüp Soner A. ;

  Şikayetinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz.

  İletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlerimize iletilmiştir. En kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme yapılacaktır.


  Saygılarımızla,

  Doğukan GÜNDÜZ
  Kelebek Müşteri Hizmetleri Yetkilisi
  444 3487