20 Ekim 2016

Kelebek Mobilya Değiştirilmeyen Yanlış Renkli Kırlentler!

30.03.2016 tarihinde 12 bin TL'lik peşin ödemesini havale ile yaptığım mobilya alışverişim tam anlamıyla facia. Ankara'da "Kelebek Mobilya İstanbul Yolu şubesinden salon ve yemek takımı aldım. Koltuk takımındaki kırlentlerden 6 tanesi, sözleşmede kayıtlı olan sipariş ettiğimiz renklerde değil, yanlış renklerde geldi. Teslimat sonrası defalarca telefon ettik, e posta yazdık, defalarca ilgileneceklerini belirten şahıslarla muhatap olduk. Her aradığımda komik şekilde cep telefon numaramı alıp haber vereceklerini söylediler. Hayatımda yaptığım en kötü alışveriş diyebilirim. Bu kadar ciddiyetsiz bir yerden peşin alışveriş yaptığım için çok pişmanım.

Ahmet 588 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet 24 Ekim 2016

    Şikayetvar'a yazdığım perşembe günü firmaya da tekrar mail yazdım. "yalnızca kırlent getirme gününü söylemek için arayınız, aksi halde iletişim kurmayınız, arayacaksanız beni değil verdiğim şu numarayı arayınız" yazdığım halde beni aradılar. "cuma sizi arayıp cumartesi getireceğimiz saati söyleyeceğiz" dendi. Cuma günü akşam 18.50 civarında arayan olmayınca tekrar ben aradım. "saat 19'dan sonra aramaya başlıyorduk. Cumartesi 17-19 saatleri arasında gelecek" dendi. Cumartesi günümü buna göre planladım ve beklemeye başladım. 19.40 civarında kırlentler ve herhangi bir haber halen gelmemişken tekrar ben aradım. "bir aksaklık olduğu, bugün mutlaka geleceği" söylendi. Net hatırlamıyorum, 21.30 ya da 22.30 civarında kırlentler sonunda geldi. Bense cumartesi günü halledebileceğim birçok işi halledememiş olmakla kaldım. Ankara Kelebek Mobilya İstanbul yolu şubesi'ne yılan hikayesini sona erdirdiği için çok çok teşekkür ediyoruz. Kendileri büyük sorumluluk örneği gösterdiler.

  • Ahmet 24 Ekim 2016

    Şikayetvar'a yazdığım perşembe günü firmaya da tekrar mail yazdım. "yalnızca kırlent getirme gününü söylemek için arayınız, aksi halde iletişim kurmayınız, arayacaksanız beni değil verdiğim şu numarayı arayınız" yazdığım halde beni aradılar. "cuma sizi arayıp cumartesi getireceğimiz saati söyleyeceğiz" dendi. Cuma günü akşam 18.50 civarında arayan olmayınca tekrar ben aradım. "saat 19'dan sonra aramaya başlıyorduk. Cumartesi 17-19 saatleri arasında gelecek" dendi. Cumartesi günümü buna göre planladım ve beklemeye başladım. 19.40 civarında kırlentler ve herhangi bir haber halen gelmemişken tekrar ben aradım. "bir aksaklık olduğu, bugün mutlaka geleceği" söylendi.

  • Kelebek Mobilya Temsilcisi20 Ekim 2016

    Sayın AHMET O. Şikayetiniz ilgili birimler tarafından takip edilmektedir. Şikayetinizin sonuç bilgisi paylaşılmak üzere en kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla, Kelebek İletişim Merkezi 444 1805

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön