11 Ekim

Kelebek Mobilya 'da Sorunlar Bitmek Bilmiyor!

Kelebek Mobilya'dan Ağustos başında yemek masası takımı aldım. Teslim ettiklerinde gördüm ki sandalyelerin her biri ayrı renkte ahşap malzemeye ve hatta farklı kaplama renklerine sahip. Problemin enteresanlığı beni rahatsız etse de sadece değiştirilmesi talebinde bulundum. Yeniden üretime girileceği ve üretim sonunda tek renk sandalyelerin teslim edilebileceği bilgisi verildi. Aradan 2,5 ay geçti (ki maksimum teslim süresi 45 gün idi) binbir türlü ısrarım sonucu hızlandırarak 2,5 ay sonunda teslim ettiler.

Teslim sırasında gördüğüm manzara tam olarak benim siparişimden farklı renkte farklı sandalyeler idi. Bugün itibari ile hem masa hem sandalyelerin tamamını iade ediyorum. Kurumsallıktan, müşteri memnuniyetinden ve iş zekasından bu kadar yoksun bir firmayla daha önce hiçbir şekilde yollarım kesişmemişti. Bir daha hiçbir şekilde önünden geçmeyeceğim bir firma.

Sebla 404 Okunma

Cevaplar

  • Kelebek Mobilya Temsilcisi24 Ekim

    Sayın SEBLA O. Şikayetiniz ilgili birimler tarafından takip edilmektedir. . Şikayetinizin sonuç bilgisi paylaşılmak üzere en kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. . Saygılarımızla, Kelebek İletişim Merkezi . 444 1805

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön