15 Eylül

Kelebek Mobilya Bıktırdılar!

Haziran 2017 tarihinde Kelebek Mobilya / Konya yolu bayisi/ Ankara sipariş verdim. Tabi ki ücretin tamamı peşin alındı ve 60 iş günü sonunda teslim edileceği söylendi. 59. gün aradım teslimat için kaçta gelirsiniz diye (kurban bayramından bir hafta önce) adamların umurumda değil, haaa sizin sipariş bayramdan sonra gelir dediler. Telefonda biraz tartışınca tamamlanan ürünleri teslim edelim dediler. Genç odasının masası hiç gelmedi, 3 kapılı gardrobun 1 kapısı geldi iki kapısı hala yok. Bir de konsol istemiştik büfe geldi. Kalan parçaları hemen bayramdan sonra göndeririz dediler. Bayramdan 10 gün sonra aradım sizin ürünler bir aya anca gelir dediler. Son derece iş bilmez, programsız, plansız bir firma. En azından kendileri arayıp bilgi verse, özür dileseler belki insan biraz daha durumu sakin karşılar ama hiç umurlarında değil.

Sefa 1.012 Okunma

Cevaplar

  • Sefa 17 Eylül

    ben Kelebek Mobilya ürünlerini severek kullanıyorum. ancak bayilerinizin beceriksizliği ve işbilmezliği kalitenize gölge düşürüyor. Ben fabrikada üretimi yaparım gerisi bayinin sorumluluğundadır diye bir mantık olmamalı. Öyle kurum ve firmalar var ki söz verdikleri tarihte teslimat yapıp bir de sonrasında telefonla arayıp ürünleriniz teslim edilirken bir sıkıntı yaşadınız mı, personel eldiven ve galoş kullandı mı diye soruyor. Bayiler bu kadar rahat davranmamalı. mağdur ettikleri bir çok müşteriniz var. Lütfen takipçisi olun.

  • Kelebek Mobilya Temsilcisi16 Eylül

    Sayın SEFA YILDIZ U. Şikayetiniz ilgili birimler tarafından takip edilmektedir. Şikayetinizin sonuç bilgisi paylaşılmak üzere en kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla, Kelebek İletişim Merkezi 444 1805

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön