Kelebek Mobilya Beauty Genç Odası...

Sinem Ö. |

Yaklaşık 6 ay önce kelebeğin kaliteli kimliğine güvenerek kızıma Beauty genç odası aldım. Oda 3 ay geçmedi, karyolası şifoniyeri çalışma masası ve komidin ayakları sallanmaya başladı. Dolabın bağlantı yerleri açıldı, kupları koptu.

Bildirmemize rağmen müşteri hizmetleri hala dönüş yapmadı. Kalitesine güvenerek fiyatının yüksek olmasına rağmen aldığım ürünün 3 ay içinde bu hale gelmesi ve geri dönüş olmaması bundan sonra Kelebek kimliğinin güvenirliğinden şüphe ettirdi.

Etiketler :

Kalite - Deformasyon Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sinem Ö.
  18 Aralık
  22:35

  2 ay oldu hala gelip yapacaklar? Mobilya gün geçtikçe deforme oluyor. Tüketiici mahkemesine başvuracağım mobilyanın iadesi için. Resmen mobilya çürük çıktı. Aldığımdan 1.5 ay sonra ilk kayıt açtırmıştım kayıtlarımı görüntüleri elimde mevcut. Böyle kurumsal firmanın böyle bir tutum sergilemesi çok ama çok ilginç

 • Sinem Ö.
  20 Ekim
  21:47

  15 gündür hala servis gelip bakacak. Mobilya sallanıyor artık ve çocuk odası bu. Çocuğumuzu korkudan odada yatırmıyoruz. Tüketici mahkemesine başvuracağım

 • 05 Ekim
  11:02

  Sayın Sinem ÖZER;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlerimize iletilmiştir. En kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme yapılacaktır.

  Şikayetinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,


  Sevil DEMİR
  Kelebek Müşteri Hizmetleri Yetkilisi
  444 1805
  www.kelebek.com.tr