Kelebek Mobilya Ayıplı Ürün Şikayetime Dönüş Yapmıyor.

Barış A. |

01/10/2013 tarihinde 5680 , 5681 ,5683 ürün kodlu salon takımı ve yaşam ünitesi aldım. Aldıktan sonra ürünleri incelediğimde 5680 ürün kodlu tekli koltuğun ayağında ve 5683 ürün kodlu üçlü koltukta çatlak olduğunu bildirdim. İlgileneceklerini söylediler. Aldığım bayiyi arayıp belirttim.

Benden ürünlerin fotoğraflarını istediler. Çekip gönderdim hiçbir dönüş yapılmadı. Aradığımda aldığım yanıt sadece biz size döneceğiz oluyor. Ürünleri alalı altı ay oldu ve altı aydır oyalamalarından yoruldum. Çözüm yok sadece oyalıyorlar. Türkiye'deki en iyi mobilya firmasının Kelebek Mobilya olduğunu düşünerek alışveriş etmekle hata etmişim.

Etiketler :

Bayi Personel Kusurlu - Defolu Ürün Teslimi Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Barış A.
  16 Şubat
  11:37

  Ürünlerindeki ayıbı kabul etmeyip hiçbir işlem yapmadılar. 4000 lira verip ayıplı mala sahip oldum. Teşekkürler Kelebek Mobilya. Kelebek Mobilya'dan alışveriş yapmak pişmanlıktır.

 • Barış A.
  31 Mayıs
  14:12

  Merhabalar şikayetimi yazalı 45 gün geçti.Bu şikayeti yazdıktan sonraki 3 gün içerisinde gelip ürün kontrolü yapıldı.aradan 15 gün geçtikten sonra aradığımda gelip kusurlu olan parçaların değiştirileceği belirtildi.Bunun üzerine 1 ay geçmesine rağmen arayıp soran olmadı.Ürünü alalı 9 ay olmasına rağmen hâlâ sorunum çözülemedi.Buraya şikayette bulunmaya devam etmeden de çözülmeyecek sanırım.Başkaları şikayetleri okuyup vazgeçene kadar müşterilerinize yolladığınız kusurlu ürünlere çözüm bulamıyor musunuz ?

 • 15 Nisan
  14:32

  Sayın Barış ALÇITEPE;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlerimize iletilmiştir. En kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme yapılacaktır.

  Şikayetinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,


  Ayşe YILMAZ
  Kelebek Müşteri Hizmetleri Yetkilisi
  444 1805
  www.kelebek.com.tr