07 Eylül 2015

Kelebek Mobilya Ankara İstanbul Yolu Şubesinden Şikayetçiyiz!

Ankara İstanbul Yolu şubesinden teslimat tarihinden 3 ay öncesinden başlamak üzere sırasıyla toplam 10.000 TL'ye yemek odası ve yatak odası takımı satın aldık ve ileri tarihli teslimat istedik. Bu tarih, son satın almamızı takiben 1 ay sonrası olmasına rağmen ilk geldiklerinde yemek odası masası gelmedi, yatak odasında da eksikler vardı. Sonraki ziyaretlerinde yatak odası takımının gardırobuna uymayan, hiçbir uyarı olmadan bize satılan ek aparatlardan dolaba uymayanlar uzun uğraşlar sonucunda ancak iade edildi, 110 TL için iade için 2 hafta uğraştırdılar. 1 ay ve 4 ziyaret sonunda nihayet tüm eksiklerimiz tamamlandı ama mağazanın satış ve sevkiyat bölümü arasındaki kopukluk bizi bezdirdi.

Fırat 519 Okunma

Cevaplar

  • Fırat'ın Teşekkür Mesajı04 Ekim 2015

    Firmanın ilgili biriminden telefonla dönülerek sorun detaylı olarak tekrar dinlendi ve üst birimlere sorunu içeren bir bilgilendirme yapılacağı bilgisi aktarıldı. Şu aşamada bu bile benim için yeterli, firmaya teşekkür ederim.

  • Kelebek Mobilya Temsilcisi07 Eylül 2015

    Sayın Fırat GEDİKLİ; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlerimize iletilmiştir. En kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme yapılacaktır. Şikayetinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Sevil DEMİR Kelebek Müşteri Hizmetleri Yetkilisi 444 1805 www.kelebek.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön