29 Temmuz 2016

Kelebek Mobilya 70 Gün Oldu Ne Mobilyalar Geliyor Nede Haber!

19 Mayıs'ta İzmir Karabağlar'daki Kelebek mağazasından mobilyaları aldık. Sandalyelerden dolayı 50 gün sonra teslimat yapılacağı söylendi. Haziran sonunda masa ve orta sehpamız geldi ama masa kırıktı. Değişim yapılacağı söylendi. Daha sonra mobilyalar gelecek diye bekledik gelen giden yok. Arıyoruz. Sizi arayacağız diyip kapatıyorlar. Kelebek Mobilya'dan hiç memnun değilim. Böyle satış sonrası hizmet görmedik. Yeni evlendik. neredeyse 2 -3 aydır yemek masasız sandalyesiz oturuyoruz. Mobilya aldığımız için bin pişmanım. Mail attım cevap yok. Bugün de çağrı merkezini aradım 70 günde 4 sandalye üretebilmişler. Şimdi masa ve bankın fabrikadan gelmesini bekliyoruz. Bir 70 günde onu bekleriz. Paramızı geri iade edin dedik: öyle bir işlem yapamıyorlarmış. O zaman bir sene sonra gönderin ürünleri. Olur mu böyle şey? Yılların Kelebek Mobilyası dedik tam bir fiyasko çıktı.

Gözen 329 Okunma

Cevaplar

  • Gözen 05 Ağustos 2016

    Ne arayan var ne de soran. Satin aldığım magazayi arıyorum her gün. Biz sizi arayacagiz. müşteri hizmetlerini arıyorum. Biz siizi arayacaz. Sosyal medyadan yazdım. Biz sizi arayacaz. Ee buradan yazdım biz sizi arayacaz. Yeter be!

  • Kelebek Mobilya Temsilcisi30 Temmuz 2016

    Sayın GÖZEN I.; Yaşadığınız olumsuzluktan dolayı üzgünüz. Şikayetiniz ilgili birimler tarafından takip edilmektedir. Şikayetinizi teşekküre dönüştürmek için elimizden geleni yapacağız. Saygılarımızla, Kelebek İletişim Merkezi 444 1805

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön