30 Mayıs 2016

Kelebek Mobilya 46 Günde Eksik Ürün Teslimi,

Kelebek Mobilya'dan maalesef mobilya aldım ve bekleme süremden bahsetmiyorum bile. Ancak 46 gün sonra ürünler geldiğinde masa ve 2 adet raf unutulmuş. Olabilir insanlık hali dedik ancak bu kez de montajda kusurlu ürün tespiti yaptım ve tutanakla firmaya imzalatıp gönderdik. Fotoğrafta belgeledik. Ancak 15 günde bize herhangi bir dönüş olmadığı gibi sürekli bekleyen, ürün sipariş geçildi, geldi, geliyor. Az daha bekleyin gibi klasik cümleler. Sorunumun çözülemeyeceği önemli değil. Kaç kez aradım bilmiyorum ancak en azından bir geri arama, özür olabilirdi ama nafile.

Sadullah 195 Okunma

Cevaplar

  • Sadullah 31 Mayıs 2016

    Sayın yetkili bu cümleleri ben 9 Mayıs tarihinden bugüne dinliyorum zaten. Tam olarak bunu ifade ediyorum, çözemiyorsunuz. Ayrıca teşekkür oranınız da % 6. Genel manada teşekküre dönüştüremediğinizi somut olarak görüyoruz. Tüm tüketicilere sesleniyorum, bu sayfadan okumadan alışveriş yapmayınız olur mu? Sonra bizim gibi böyle beklersiniz. % 6 olan bir şirketten alış - veriş yaptığım için bu olayın birinci sorumlusu benim.

  • Kelebek Mobilya Temsilcisi31 Mayıs 2016

    Sayın SADULLAH ÖZEN; Yaşadığınız olumsuzluktan dolayı üzgünüz. Şikayetinizi teşekküre dönüştürmek için elimizden geleni yapacağız. Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Saygılarımızla, Kelebek İletişim Merkezi 444 1805

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön