12 Eylül

Kelebek Mobilya 4 Adet Sandalyeyi 95 Gündür İmal Edemiyor!

7 Haziran da yaptığımız sözleşmeye istinaden (rt37457870) 10 Temmuz 2017 de ürünler teslim edilecekti. 15-20 gün gecikmeli olarak ürünlerin bir kısmı teslim edildi ve bunların bir kısmı da küflü, hatalı idi. Geri gönderdik. O tarihten bu yana hala ne ayıplı ürünler de tamirat ne de eksik olan parçalar teslimat söz konusu. Düşünebiliyor musunuz böyle sözüm onda büyük firma (?) 4 adet sandalyeyi 95 günde imal edemiyor. Ayrıca belki abartısız 20-30 defa telefonla görüşmeler ve bir o kadar da telefonlara yanıt vermedikleri için Maltepe mağazasına giderek takip etmeye çalıştım. Ne ilgi ne de arkasında duran kimse var. Çalışanları da maalesef fabrikanın hatalarından dolayı bir şey yapamamanın ezikliğini taşıyorlar. Harcadığınız zamana, paraya ve gerilen sinir sisteminize yazık.

Haluk 527 Okunma

Cevaplar

  • Haluk 12 Eylül

    Bu ilk şikayetim değil. Defalarca şikayet ettim ve bir sonuç alamadım. Ayrıca hukuki işlemlere de başlayacağımı tarafınıza bildiririm.

  • Kelebek Mobilya Temsilcisi12 Eylül

    Sayın HALUK SUAT Y. Şikayetiniz ilgili birimler tarafından takip edilmektedir. Şikayetinizin sonuç bilgisi paylaşılmak üzere en kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla, Kelebek İletişim Merkezi 444 1805

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön