Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Keikei Olmamış Ürünün İadesini Almamak!

Gamze
18 Haziran 13:48
547

KEİ KEİ firmasından (kendi sitesi üzerinden) almış olduğum elbisenin etiketi kopmamışken, faturaları dururken üstelik teslim aldıktan hemen sonra, olmamasından kaynaklı iade oluşturmak için sitesine başvurduğumda iade kabul etmediklerini öğrendim! Öncelikle bu benim tüketici hakkım. Olmamış ürünü neden iade etmiyorsunuz!? Sitede iade alamamalarının açıklamaları, ürünlerin abiye oldukları ve bir günlük kullanıma uygun oldukları. Peki neden aracı firma (Trendyol) kullanıp aldığımız (üstelik satıcı KEİ KEİ) ürünün iadesini aldınız? Madem böyle bir politikanız var, orada neden geçerli değil!? Ben olmamış ürünü ne yapmalıyım!? Değişim yazılmış. En küçük bedeni olmamış ürünün değişimi nasıl olacak!? Üstelik ben mail destek hattına mail iletmiş olmama rağmen dönüş sağlanmadı.

24 Haziran 17:50 (Şikayetten 6 gün sonra)

Merhaba, Gerekli kontrollerin sağlanması için sipariş numarası ve iletişim bilgilerinizle bizimle 0850 259 14 41 numaralı çağrı merkezi WhatsApp hattımız üzerinden iletişime geçmenizi rica ederiz. Sevgiler.

Gamze
24 Haziran 18:40

Umarım bu bilgi mesajı gibi 6 gün sonra yazmazsınız! Size defalarca ulaşmaya çalıştım bu mesaj üzerine ulaşacağınızı düşünmüyorum ama yazdım benimle iletişimi sağlayın ve çözüm getirin ürününüze de sahip çıkıp arkasında durun. Bekliyorum! Ürünü satmak değil ürünün arkasında durmak mesele

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

Keikei İade Kabul Etmemesi

Gurbet
16 Temmuz 12:28
144

Keikei Hukuka Aykırı Şekilde İade Kabul Etmiyor

Karsu
16 Mayıs 17:11
471
1

Keikei Müşterilerini Mağdur Ediyor İade Almıyor

Hasbiye
13 Mayıs 11:10
535
Keikei Müşterilerini Mağdur Ediyor İade Almıyor
Keikei Müşterilerini Mağdur Ediyor İade Almıyor
Keikei Müşterilerini Mağdur Ediyor İade Almıyor
Keikei Müşterilerini Mağdur Ediyor İade Almıyor
+1

Keikei Markasının İade Kabul Etmemesi

Zilan
28 Mart 14:32
112
Benzer Şikayet Yaz