Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Kayra Plus'tan Alınan Klima Siparişiyle İlgili Sorun

profile
04 Haziran
2.416

9 Mayıs 2023 tarihinde cimri.com aracılığıyla Kayra Plus'tan 4 adet klima siparişi verdik. 1 adet klimayı kredi kartıyla, diğer 3 adet klimayı ise havale yoluyla ödedik. Kredi kartıyla yaptığımız ödemeyi iptal ettik ve geri ödeme sözü verildi ancak geri ödeme yapılmadı. 12 Mayıs 2023 tarihinde diğer 3 klimanın Yurtiçi Kargo'ya teslim edildiğine dair mesaj aldık ancak ne böyle bir siparişimiz var ne de elimize ulaşan bir kargo. Firma ile iletişim kurmaya çalıştık ancak kimseye ulaşamadık. Yasal süreçleri başlattık ve takipçisi olacağız. Bu durumda, cimri.com'un böyle bir firmaya ev sahipliği yapması, cimri.com'un güvenilirliğini sarsmaktadır. Sipariş numaralarımız: 70acc58b8c168 ve cff85ae7e4168. Süreci daha kısa tutmak isterseniz, lütfen bize hemen ulaşın. Aksi takdirde, faiziyle birlikte mahkemeye başvuracağız.

Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.

Benzer Şikayetler

Point Teknik Servis Kayraplus Ortaklığı

profile
1 hafta önce
42

Kayraplus sahiplerinin açtığı bir teknik servis arkadaşlar hakkımızı satışta yiyip kendilerini temize çekmişler sözde hakkımı orada da arayacağım. Point teknik serviside savcılığa şikayete gideceğim çünkü akladılar sözüm ona paraları Point teknik servis ve Kayraplus aynı kişiler

1

Kayra Plus Mağduriyeti!

profile
1 hafta önce
50

Kayra Plus firmasından cimri.com.tr üzerinden aldığım telefonum adresi yurt dışı kayıtlı olması nedeniyle geri istendi. O gün bu gündür ne ulaşan var ne de para iadesi. Bankaya itirazda bulundum, tüketici heyetine başvurdum sonuç yok. Adamlara ulaşan var mı? Firma da kapalı.

Kayra Plus Tamamen Mağazanın Umursamazlığı

profile
3 hafta önce
59

6 ay önce aldığım eşofman takımı bir sefer kullandığımda ip çekilme tüylenme oldu. 14 gün içerisinde aldığım mağazaya (Ankara Pursaklar dilek giyim bayii) değişim veya iade de olur diye götürdüm defalarca sorduğum halde ikisini de yapmadılar hala. Kayranın alakası olduğunu düşünmüyorum. Tamamen mağa...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

2 Yorum

Deniz

Bu platformda gördüğüm kadarıyla benim gibi, kayraplus mağdurları dolu. 27 Mart'ta Xiaomi not11 Pro aldım ve 2 ay sonra sahte IMEI den dolayı kapatılacağı SMS aldım. Firmaya mailler attım cevap yok. Bir cep telefonu no lari vardı aradım ulaşılamıyor. 08503093761 aradım saçma bir otomatik konuşma çıkıyor. Son çare Tüketici Hakem Heyeti'ne gideceğim.

Hayriye

Mağdur*

Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.
Benzer Şikayet Yaz