Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Kayra Plus Kaçak Telefon Satanlar

profile
Hüsamettin
17 Ekim 2023
652

28.03.2023 tarihinde cimci sitesinden Kayra Plus şirketinden aldığım Redmi Note 11 Pro telefonun, klonlu yurt dışı kaçak olduğuna dair Turkcell'den yasal uyarı mesajı geldi. Bir ay içinde telefonun kapanacakmış. Bunun gibi olan ve hakkını alan var mı? Ben bununla ilgili süreci ne gerekiyorsa yapacağım. Cimri sitesi de o kadar suçludur.

Kayra Plus Kaçak Telefon Satanlar
Kayra Plus Kaçak Telefon Satanlar
Kayra Plus Kaçak Telefon Satanlar
+2

Gelişme
Gelişme

17 Ekim 2023 15:19

Cihazın klonlu listesinde olduğu ve bir ay içinde kapanacağı hakkında yasal uyarı mesajı gelmiştir

profile
1 Destek

Benzer Şikayetler

Yanıltan Kayra Plus

profile
Mehmet
01 Kasım 2023
376

Bu siteyi hiç vakit kaybetmeden kaymakamlıkta bulunan Tüketici Hakem Heyeti'ne de şikayet ettim karar benim lehime çıktı. Hakem Heyeti Kayra Plus u suçlu buldu ve para iadesinin yapmasına karar verdi. Daha da ücret iadesini en kısa sürede alamazsam savcılığa suç duyurusunda bulunacağım.

Point Teknik Servis Kayraplus Ortaklığı

profile
Yakup
26 Eylül 2023
373

Kayraplus sahiplerinin açtığı bir teknik servis arkadaşlar hakkımızı satışta yiyip kendilerini temize çekmişler sözde hakkımı orada da arayacağım. Point teknik serviside savcılığa şikayete gideceğim çünkü akladılar sözüm ona paraları Point teknik servis ve Kayraplus aynı kişiler

1

Kayra Plus Mağduriyeti!

profile
Hasgül
23 Eylül 2023
50

Kayra Plus firmasından cimri.com.tr üzerinden aldığım telefonum adresi yurt dışı kayıtlı olması nedeniyle geri istendi. O gün bu gündür ne ulaşan var ne de para iadesi. Bankaya itirazda bulundum, tüketici heyetine başvurdum sonuç yok. Adamlara ulaşan var mı? Firma da kapalı.

Kayra Plus Tamamen Mağazanın Umursamazlığı

profile
Fatma
09 Eylül 2023
59

6 ay önce aldığım eşofman takımı bir sefer kullandığımda ip çekilme tüylenme oldu. 14 gün içerisinde aldığım mağazaya (Ankara Pursaklar dilek giyim bayii) değişim veya iade de olur diye götürdüm defalarca sorduğum halde ikisini de yapmadılar hala. Kayranın alakası olduğunu düşünmüyorum. Tamamen mağa...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Benzer Şikayet Yaz