Kaynes Eğitim Haksız Kazanç İle Milletin Parasını Alma

Yunus Yunus23 Eylül 20:29

2020 ocak ayında kaynes e kayıt oldum. Cnc eğitimi için kursu için pandemi nedeni ile ertelendi ve 5 Temmuz da ilk derse girmek için gittik... Hüsran ilk başvurduğumuz zaman bize derslerinize mühendisler girecek denilmişti, sanayiden bir tane abiyi getirmişler, adam kendi söylüyor, atölyede çalışıyorum diyor, ders anlatma falan 0. Adamı küçük düşürmek için değil bu sözlerim, haşa kimseyi küçük görmem, mesleği bu tir ama öğretmenlik farklı bir mecra.

Ben dik işlem için kayıt olmuştum, aynı sınıfta olduğumuz birkaç kişi torna için başvurmuş, eee ne olacak dedik, hoca oylama yaptı ve karar verdi, 4 hafta dik işlem,2 hafta torna işlenecek, ben itiraz ettim benim bir işim yok, torna ile diye ama ne fayda diğerleri okeylediler bile. O günden sonra kursa gitmedim ve iptal etmek istediğimi söyledim. Hem maddi açıdan hem de bir şey öğrenemeyeceğimi anladığımdan.

Senetlerim vardı yaklaşık 2 ay boyunca haftada bir gidip geldim hala yok. Muhasebeye mail attık onu bekliyoruz yalanları. Aynı binanın içindeki insanlarla mail yoluyla anlaşıyorlar. Neyse 2 ay sonunda maile cevap geldi ve kursu iptal edemezmişim, bir sonra ki kursa katılıp devam etmem gerekiyormuş. Bende kabul etmedim ve ben katılmak istemiyorum, ne olacak dedim %20 lik payını öderseniz çıkabilirsiniz dediler ve sırf bu insanlardan kurtulmak için ödedim. Kursa kayıt olana kadar her gün arayan kurum kursa kayıt olduktan sonra 1 kez aramaz oldu ve işleri umursamaz oldu. 

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

Kaynes Eğitim 3 hafta önce

Merhaba, Şikayetiniz ilgili birimimiz tarafından incelemeye alınmıştır. En kısa sürede size bilgi verilecektir. İyi günler dileriz, Kaynes Aday Memnuniyeti Birimi

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular