Toplam çözüm sayısı
..
Kayın Su ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Kemal'ın şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız

Yeni karşılaştırma
ile

Kayın Su Fiyatların Birbirini Tutmaması

1305görüntüleme
Kemal
Kemal 01 Kasım 2021 16:54
Kayın Su Fiyatların Birbirini Tutmaması
Kayın Su Fiyatların Birbirini Tutmaması

Geçen gün 19 litrelik damacana Kayın Su siparişi verdim. Uzun süredir kullandığım bir markadır. Zam geldiğini ve 14 TL olduğunu söyledi suyu getiren personel. Ancak posta kutumda broşürlerini gördüm ve 13 TL yazıyor. Kendilerini aradım ve bir damacana suyun ne kadar olduğunu sordum, 13.5 TL olduğunu söylediler. Geçen gün sipariş verdiğimi, zam geldi ve 14 TL oldu denildiğini, posta kutuma bırakılan broşürde 13 TL yazdığını izah ettim. 

Telefondaki bayan personel ise şu an 13.5 TL olduğunu, bayiinin kendi inisiyatifiyle bu fiyattan aşağı satış yapabileceğini ancak bu fiyattan yukarı satış yapamayacağını söyledi. Hatta bayiyi uyarmamı ister misiniz diye sordu. Lütfen dedim geri dönüş sağlanmadı. Tekrar aradım unuttum dedi başka bir numara verip o numaraya broşürün fotoğrafını atar mısınız dedi ve attım.

Sonra benimde haberim yoktu genel fiyat 13.5 ama bayii 14 TL yapmış zam koymuşlar dedi. 13.5 TL ve üstü satamazlar bayiyi uyarmamı ister misiniz diye sormuştunuz ama dedim. Ben bayiiyle görüşüp dönüş yapacağımı söylemiştim dedi. Konuşmaların hepsi kayıtlı sonradan çevirmenin anlamı yok. Hepsi telefon kayıtlarında ve bendeki konuşmalarda mevcut. Demek ki herkese farklı tarifeden satılıyor bu su. Yani şurada maksimum 1 TL' lik bir fark var önemi yok ama insanları yanıltarak bu kadar insanın sırtından geçinmek komik bir durum. Yetkililer ilgilenirse sevinirim.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon
Yeni karşılaştırma
ile

Benzer Şikayetler