26 Ağustos 2013

Kaya Prestige Sunshine Muhatap Bulamıyorum!

Kaya Prestige Sunshine adına yakışmayan bir yönetimle (ıldırı ) orası yönetiliyor. Çarşaflar, havlular 2 günde bir temizleniyor , çocuk havuzu hiç temizlenmiyor. Otoparkta arabamızı çizdiler. Laf kalabalığından başka bir şey yok. Hiç ilgilenmediler. Verdikleri oda tabi turdan rezerve yapıldığı için olsa gerek (Anı Tour ) gürültülü yerlerden. Yabancılara bile davranışları farklı tabi bahşiş alırız belki diye. Genel müdürün adı Seyyar'mış ,adam tabi seyyar bir yerde durmuyor ki.

Haber gönderiyoruz arabamız çizildi gelsin bir konuşalım , yok vay efendim kamera incelenecekmiş , vuran araba orada belli süslü laflar sanki çocuk yanıltıyorlar.. Otelde can güvenliği, mal güvenliği yok. Tüm tanıdıklarıma oraya gitmeyin diyeceğim.

Mehmet 943 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet 02 Eylül 2013

    Valla öyle siteye iki yazı yazmakla olmuyor.Dediğim gibi süslü laflarla bu işler olmaz.İcraat olacak.Bana geri dönenen olmadı dönseler benim onlara söyleyecek çok şeylerim daha var.Sayfaya daha fazlasını yazamamıştım.PRESTİGE ymiş papucumun PRESTİGE si :))

  • Kaya Prestige Sunshine Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Sayın Misafirimizin Yazdıklarında muhatap bulamıyorum demesi yanıltıcı. İlk önce biz doğaya karşı misafirlerimize kullanılmayacak olan çarşaf yastık kılıfı icin kat görevlisinden rica edebileceği ve havluların doğa ya karşı ekolojik yapıyı bozmamak üzere, yıkanması isteniliyorsa banyoya yere bırakılması yazı ile önerilmiştir. Elemanların bahşiş uğruna görevlerini suistimal etmesi söz konusu olamaz. Havuzların temizliği Gün içersinde olmamakla birlikte otomatik klorlama mevcut olmakla birlikte havuzun temizliği gece geç saatlerde yapılmaktadır. Otopark ta olan araçta ki hasar için defalarca son 2 gün içersinde bütün zaman kontrol edilmiş fakat araca vurma veya çarpma sürtünme den mütevellit bir olaya rastlanamamış olmakla kesin bir yargıya varılamamaktadır. Bu durum içersinde kişileri yargılamak imkansızdır. Otelin 6 kişilik bir güvenlik ekibi mevcuttur. Kişilerin can güvenliğinin olmaması diye bir yorum söz konusu değildir. Bilgilerinize.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön