31 Ocak
#11519956

Kaya Palazzo Ski Resort Kartalkaya'da Yüzüğümüz Kayboldu Çok İlgisiz Davrandılar!

Yüzüğümüz odadan alındı, otelin içindeyken jandarmaya söyleyeceğiz dediler bizi otelden gönderdiler sonra ne mailimize ne telefonlarımıza döndüler, ben artık kızıp mesaj attım yaptığınız ayıp diye sonrasında bana dedikleri jandarmaya haber vermedik konu kapandı, ben 16 bin TL 3 gün için tatil parası ödüyorum üstüne pahalı bir yüzüğüm kayboluyor ve sonrası tamamen ilgisizlik, bir tane müdür var 8 yıllık H*** bey tamamen ilgisiz kendisi.

Doruk Doruk 151 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Doruk31 Ocak

    Evet, mail geldi, mailde jandarmaya şikayetçi olmadığım için bir işlem yapılamayacağını söylediler, ben orada jandarmaya şikayetçi olayım mı dedim, bana gerek yok biz zaten çağıracağız dediler, sizin beklemenize gerek yok dediler. Şimdi ben jandarmaya şikayetçi olmadığım için kanuni bir işlem yapılamadığını söylediler, oradaki genel müdüre inanıp, herhangi bir işlem yapmadım. Sezonun en yüksek fiyatından konaklayıp, bir de üstüne bardağın içindeki yüzüm kayıp! Şikayetim zaten oteliniz güvenli olmadığı ile ilgili!

  • Kaya Palazzo Ski Resort Kartalkaya Temsilcisi31 Ocak

    Doruk Bey, yukarıda belirtmiş olduğunuz şikayet için 30 Ocak 2019 saat 13.08 de eşinize mail yolu ile cevap verilmiştir. Bilgilerinize.

Ziyaretçi Yorumları