02 Aralık 2018
#11235030

Kaya Organizasyon Hizmet Memnuniyetsizliği!

Karşıyaka’da bulunan kaya organizasyon ile yaptığım sözleşme fotoğraflarını paylaşıyorum.
Firma sahibi bayanla Show paketi anlaştık ve kınamı yapacağım yer ofislerine çok yakın ve Karşıyaka merkezde ilk organizasyonları olacağından reklamlarını yapmak amacıyla 1500 lira olan ücreti yarısı pesin şekilde 1200 liraya anlaştık ve sözleşme günü ödedim. Mesafe çok yakın olduğundan yürüme mesafesi olarak 3,4 dakika bu ücreti kabul ettiler. (Onların ofisi bilenler için istasyon kafede yaptım dolmuş duraklarının tam orası) Sözleşmede yazan hiçbir şeyi yapmadılar taht ve bindallı dışında.


Orada 4 Nedime yazıyor imzaları var o gün bana 2 tane getirdiler! Oynamayı bile bilmeyen küçücük kızları tutup getirmiş. Kızları ortalarda doğru düzgün görmedim bile. İsteyenlere kına fotoğraf ve videolarını atabilirim 2 tane olduklarına dair. Verdikleri rengarenk kemer leş gibiydi aşırı kirli ve yırtık. Konuşma balonları zaten hiç yoktu. Nedime bileklerini de hiç görmedim getirmediler. 100 adet dedikleri kına ve Çerez’leri ailem arkadaşlarım ve ben hiç görmedik oturan birkaç kişiye verdiler herhalde 5 tane mi 10 tane mi dağıtıp geri almışlar anlaşılan. Hakkım olan şeyleri bana vermediler. Kişiye özel karşılama panosu konuştuğumuz halde ve sözleşmede olduğu halde hiç gelmedi. Yazılan daha bir çok şey yoktu.


Daha önemlisi sözleşmede yer alan demo ve organizasyon planlama Kına dan önce kına yerinde yapılacakken yapılmadı. Defalarca arayıp sormama rağmen yok öyle bir şey konuşmadık dedi. İlgi alaka sıfır. Kına sonrası sizin bu yaptıklarınızı internete yazıp anlatacağım başkaları yanmasın benim gibi dediğimde o sözleşmeyi ben yaptım iki Nedime yazanı yazar koyarım ben de dedi. Eğer benim imzamı taklit edip yaparlarsa dava açacağım. Benim kına gecemi mahvettiler sizlerinki de mahvolmasın. Aldıkları para hak değil.

Pınar Pınar 410 Okunma
Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları