22 Haziran 2015

Kawai Teknik Serviste Kaybolan Ürün!

Kawai marka divx Player'ımızın gözü arızalandığı için gözünün değiştirilmesi için Niğde merkez Kawai yetkili Teknik servis aracılığıyla İstanbul genel merkeze gönderdik. Geçen hafta cihazının yerine kullanıla kullanıla iyice eskitilmiş yarı paslı ve Niğde teknik servisin iyi niyetli tüm denemelerine rağmen divx çalıştırmayan çok çok eski bir modeli gönderdiler.

İstanbul genel merkez, bizim cihazımızın kaybolduğunu beyan etmektedir. Cihazın maddi değerinin hiç önemi olmayıp, müşteriyi saf yerine koyan bir yolu seçmiş olmalarının üzerimizde yarattığı manevi tahribat çok büyüktür. Uygun bir zamanda sorunun çözülmemesi halinde tüketici hakları dahil tüm yasal yollara başvurmayı düşünüyoruz.

Seçkin 2.235 Okunma

Cevaplar

  • Seçkin22 Haziran 2015

    Kawai marka divx Player'ımızın gözü arızalandığı için gözünün değiştirilmesi için Niğde merkez Kawai yetkili Teknik servis aracılığıyla İstanbul genel merkeze gönderdik. Geçen hafta cihazının yerine kullanıla kullanıla iyice eskitilmiş yarı paslı ve Niğde teknik servisin iyi niyetli tüm denemelerine rağmen divx çalıştırmayan çok çok eski bir modeli gönderdiler. İstanbul genel merkez, bizim cihazımızın kaybolduğunu beyan etmektedir. Cihazın maddi değerinin hiç önemi olmayıp, müşteriyi saf yerine koyan bir yolu seçmiş olmalarının üzerimizde yarattığı manevi tahribat çok büyüktür. Uygun bir zamanda sorunun çözülmemesi halinde tüketici hakları dahil tüm yasal yollara başvurmayı düşünüyoruz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön