Kawai Teknik Serviste Kaybolan Ürün!

Seçkin Can K. |

Kawai marka divx Player'ımızın gözü arızalandığı için gözünün değiştirilmesi için Niğde merkez Kawai yetkili Teknik servis aracılığıyla İstanbul genel merkeze gönderdik. Geçen hafta cihazının yerine kullanıla kullanıla iyice eskitilmiş yarı paslı ve Niğde teknik servisin iyi niyetli tüm denemelerine rağmen divx çalıştırmayan çok çok eski bir modeli gönderdiler.

İstanbul genel merkez, bizim cihazımızın kaybolduğunu beyan etmektedir. Cihazın maddi değerinin hiç önemi olmayıp, müşteriyi saf yerine koyan bir yolu seçmiş olmalarının üzerimizde yarattığı manevi tahribat çok büyüktür. Uygun bir zamanda sorunun çözülmemesi halinde tüketici hakları dahil tüm yasal yollara başvurmayı düşünüyoruz.

Etiketler :

Yetkili Servis Personel Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

  • Seçkin Can K.
    22 Haziran
    13:58

    Kawai marka divx Player\'ımızın gözü arızalandığı için gözünün değiştirilmesi için Niğde merkez Kawai yetkili Teknik servis aracılığıyla İstanbul genel merkeze gönderdik. Geçen hafta cihazının yerine kullanıla kullanıla iyice eskitilmiş yarı paslı ve Niğde teknik servisin iyi niyetli tüm denemelerine rağmen divx çalıştırmayan çok çok eski bir modeli gönderdiler. İstanbul genel merkez, bizim cihazımızın kaybolduğunu beyan etmektedir. Cihazın maddi değerinin hiç önemi olmayıp, müşteriyi saf yerine koyan bir yolu seçmiş olmalarının üzerimizde yarattığı manevi tahribat çok büyüktür. Uygun bir zamanda sorunun çözülmemesi halinde tüketici hakları dahil tüm yasal yollara başvurmayı düşünüyoruz.