19 Şubat 2013

Kavram Dersaneleri Para İadesi Yapılmadı!

Yaklaşık 6 ay kadar önce Güneşlideki Kavram Dershanesin çocuğumu kayıt yaptırdım ama tekrar aynı gün kayıt tan vaz geçtik ama 250 tl kredi kartından çekim yaptık ilk taksit için dershanede yetkili İhsan O. hoca kredi kart ile çekim olduğu için 45 gün sonra gel paranı al dedi ama maalesef bugün yarın 6 ay geçti hala ödemeyi yapmadığı gibi telefon da kapalı. Böyle insanlara çocuklarımızı emanet ettiğimiz hocalara bakın.

Telefonla önce de bir kaç görüşmemiz de ben de kendisini gerçekten eğitimci zannetmiştim ama maalesef böyle üç kağıtçı insanlar hala eğitim vermeye devam etmekte eğitim değil onlar bence eğitim verilen yerin yakınından geçmesi bile sakıncalı.

Üsküdar 2.005 Okunma

Cevaplar

  • Üsküdar12 Mart 2013

    fıs ( fos) çıktı geri dönüş bile olmadı ne şikayetim var ne de kavram deshanesin den.bir kere daha anlaşıldığı gibi güçlü her zaman kazanıyor güçsüz kaybediyor 0/0 haklı olsa da çok çok çok önemli not bu dünyada değil öbür dünyada hakımı alaçağım bundan eminim çünkü orda gerçek adalet var zengin fakir güçlü güçsüz ayrıt edilmiyor kim alaçaklı ise alaçağını mutlak alıyor sanmayalım ki çok uzak o gün.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön