07 Eylül 2013

Kattre Termal Otel'in Odaları Çok Kirli!

Eşimle bugün (06.09.2013) 3 günlüğüne Eski adı Asos, yeni adı Kattre Termal Otel'e geldik. Sanırım, firma el değiştirmiş ve otel daha girer girmez tam bir kaos içerisinde. Resepsiyonda kayıt yaptırırken, canı burnuna gelmiş müşterilerin bağırışlarıyla karşılaşıyorsunuz.

3 günlük tatilin parasını girişte hemen peşin alıyorlar, sonra film başlıyor: Odanıza gidiyorsunuz, her yer kir pis içinde, yerlerde çekirdek kabukları, wc'de kirli. Tuvalet kağıdı istiyorsunuz, yok! Tam 9 saat oldu, gelmedi!

Ramazan 839 Okunma

Cevaplar

  • Ramazan 07 Eylül 2013

    Kattre Termal Otel'de müşterilere yeterince hizmet verilemiyor. Sebebi de çok az eleman çalıştırılması. Çalışanlar da -bizzat elemanların dediğine göre- günde 18 saat çalışıyorlar! Böyle olduğunu gözlerimle gördüm. Bu, İş Hukuku'na da aykırı! Üç kuruş kar edeceğim diye elemanları da heba ediyorlar, müşteriye de haksızlık!..

  • Ramazan 07 Eylül 2013

    Kattre Termalde müşteriye metazori, zorbalık eksik değil.! 07.09.2013 tarihli son arbede fotoğrafı ekte

  • Ramazan 07 Eylül 2013

    Kattre Termal Otel'de tuvalet kağıdı denen bir nesne, elmas kadar zor bulunan bir servet! Geldiğimizde tuvalet kağıdı yoktu, sırayla; temizlik görevlisine, resepsiyona, otel müdürüne (bizzat 2 defa) belirtmemize rağmen gelmedi, verilmedi. An itibariyle 11 saat oldu, halen gelmedi. Resepsiyona; "Kaç paraysa misliyle bedelini vermeye hazırız" dedik, bakalım ne olacak?!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön