Musa K. Teşekkür Mesajı

47 gün gibi kısa bir süre zarfında ödemeyi gerçekleştirebildiğiniz için size müteşekkirim.

Katılım Emeklilik Giriş Kolay Çıkış Olay!

Musa K. |

5739*** sözleşme numaralı katılım üyesi olan eşim, 17.06.2016 tarihinde evraklarla beraber çıkış için başvurdu. Gönderdiğimiz e-mail'i teyit etmek için aradığımızda 15.07.2016 tarihine kadar ödeneceğini söylediler. 16 Temmuz'da aradığında bayram dolayısıyla 21'inde yatacağını söylediler. 21 Temmuz'da yatmayınca tekrar aradık.

Çıkış işleminin henüz başlamadığını acil kodu ile not bıraktıklarını hemen geri döneceklerini söylediler. 26.07.2016 tarihinde iade yapacaklarını belirten bir e-mail atınca herhalde bu sefer yatırırlar dedik. Bugün yani 26 Temmuz'da para yatmayınca tekrar aradık. Ne zaman yatacağının belli olmadığını söylediler. Biz ona göre plan program yaptık. Bizi mağdur ettiniz. Paramızı iade edin arkadaş!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Sözleşme - Poliçe İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Musa K.
  02 Ağustos
  15:51

  47 gün gibi kısa bir süre zarfında ödemeyi gerçekleştirebildiğiniz için size müteşekkirim.

 • 02 Ağustos
  10:32

  Merhabalar, ödeme yapıldığına dair sizi bilgilendirebilmemiz için ödeme dekontunu ekte bilginize sunar, iyi günler dileriz.

 • Musa K.
  02 Ağustos
  00:09

  1 Ağustos'u da boş geçtik.

 • Musa K.
  27 Temmuz
  15:15

  Yasal süre dediğiniz 20 iş günü değil mi? 17 Haziran-26 Temmuz arası kaç iş günü ediyor? Ben 25'ten sonra saymayı bıraktım. Bir de maaş yatan hesaba yanlış dediniz ya. Pes ediyorum. Haklısın arkadaş eşeklik ettik. Paramızı istedik.

 • Musa K.
  27 Temmuz
  14:32

  Arkadaş bugün mesaj göndermişsiniz. Git paranı çek paranızı yatırdık diye. Kuveyttürke isme havale yapacağız demiştiniz. Gittik yine boş yine yok yine yalan yine dolan.

 • 27 Temmuz
  09:31

  Merhabalar,
  Ayrılma işleminiz yasal süre içerisinde 26.07.2016 tarihinde gerçekleştirilmiş olup, belirtilen IBAN’ın hatalı olması sebebiyle geri ödemeniz yapılamamıştır.
  Konuyla ilgili çağrı merkezimiz tarafınızla iletişime geçecek, IBAN bilgilerinizi teyit edilecek ve akabinde ödemeniz gerçekleştirilecektir.
  Öneri ve şikayetlerinizin sağlıklı takibi için info@katilimemeklilik.com.tr mail adresimiz üzerinden ya da www.katilimemeklilik.com.tr adresimizde bulunan öneri ve şikayet formları aracılığı ile bize ulaşabilirsiniz. Bilgilerinize sunar, hayırlı günler dileriz.