05 Şubat 2014

Kaşmir Halı'dan Memnun Değilim.

1,5 yıl önce aldığım Kaşmir Halı'yı yaklaşık 9 ay önce iki kez satıcı aracılığıyla firmaya gönderdim. İkisinde de halılardaki sorun bariz belliyken hiçbir sorun yok diye geri geldi. Resmen insan kandırıyorlar, naylon değil demelerine rağmen naylon olduğu için her silmede tüylenme yapıyor, her şey yapışıyor, lekeler silince çıkıyor gibi görünmesine rağmen kuruyunca daha kötü halde beliriyor (leke ne lekesi olursa olsun fark etmiyor).

Satıcıda firmada tüketicinin yanında olmuyor, kaliteli ve garantili diye yüksek fiyatlarda satıldığı halde firma arkasında durmadığı için mağdur durumdayım. Kaşmir gibi marka olmuş bir firmaya güvenmekle hata yapmışım, çok duyarsız bir firmaymış işleri satana kadarmış

Altan 1.175 Okunma

Cevaplar

  • Kaşmir Halı Temsilcisi05 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Şikayetvar. com aracılığı ile dile getirdiğiniz şikayetiniz için öncelikle sizlere teşekkür ederiz. Firmamızın öncelikli misyonu müşteri memnuniyetini daimi kılmaktır. Söz konusu şikayetinizi en kısa sürede çözüme kavuşturmak adına lütfen aşağıda belirtilen iletişim adreslerinden bizlere ulaşınız. Not: (Karşınıza çıkan santral görevlisine lütfen ŞİKAYETVAR.com aracılığı ile aradığınızı belirtiniz.) Saygılarımızla, Kaşmir Halı A.Ş Müşteri Hizmetleri Tlf : 0 800 261 57 67 (Sabit Hatlarla aranması gereklidir. Ücretsizdir.) 0 216 651 57 00 (Cep Telefonu ile aramanız gereken durumlarda. Ücretlidir.)

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön